„Prabal Gurung“ išskirtinis makiažo įvaizdis: spalvų šokas

„Prabal Gurung“ ruduo/žiema'17, Bella Hadid / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-15 12:28
Niujorko mados savaitė įgavo pagreitį. Kol vieni domisi ateinančio rudens/žiemos kolekcijomis, mes apžvelgiame įdomiausius makiažus. Šįkart dėmesį patraukė „Prabal Gurung“ išskirtinės šešėlių spalvos ir „katės akių“ įvaizdis. Makiažas subalansuotas rudeniui, bet puikiai tinkamas šiam pavasariui.

Tai, ką buvo galima išvysti ant podiumo, – visiška priešingybė įprastiems dūminiam makiažui ar tamsiu akių pieštuku apvestoms akims. Kaip ir natūraliam įvaizdžiui.

Dizainerio Prabalo Gurungo modelių akys buvo padažytos ryškiomis spalvomis ir aiškiomis linijomis, primenančiomis sumodernintą „katės akių“ įvaizdį. Žydra, kobalto, oranžinė, raudona, žalia ir panašios spalvos atrodė labai šviežiai ir gyvybingai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Makiažas subalansuotas rudeniui, bet puikiai tinkamas šiam pavasariui. Po antakiu piešiamos geometrinės formos. Šį įvaizdį sukūrė makiažo meistrė Diane Kendal su kompanijos MAC „Chromacake“ pigmentu, kuris aktyvuojamas sąlytyje su vandeniu.

Kaip paaiškino D.Kendal, įvaizdį inspiravo moterų judėjimas už lygias galimybes. Taip padažyti modeliai atrodo stiprūs ir galingi, pasitikintys savimi. Tokioms moterims netinka tiesiog „gražus“ makiažas – norėjosi kažko išskirtinio, kas išeina už normos ribų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai