Pozityvusis Saulės užtemimas. Kaip juo pasinaudoti?

Saulės užtemimas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-20 07:00
Rugpjūčio 21 d. Saulės užtemimas prasidės 18 val. 46 min. Lietuvos laiku, o baigsis apie vidurnaktį. Užtemimas Liūto ženkle skatina atskleisti savo kūrybiškumą ir į ateitį žvelgti optimistiškai nusiteikus.

Mėnulio užtemimai daugiau būna susiję su jausmais, o Saulės užtemimai yra daugiau išorinio poveikio.

Saulės užtemimo metu Mėnulis būna tarp Žemės ir Saulės ir kurį laiką neleidžia Saulės šviesai pasiekti Žemę. Astrologijoje laikoma, kad Saulės užtemimas suteikia naujas perspektyvas, rodo ko nors naujo pradžią ir pastūmėja ieškoti naujų, mums dar nepažįstamų pasaulių. Tai ne visada lemia tik teigiamus pokyčius gyvenime, tačiau užtikrina asmenybės augimą ir tobulėjimą. Mėnulio užtemimai daugiau būna susiję su jausmais, o Saulės užtemimai yra daugiau išorinio poveikio, susiję su žmogaus gyvenime vykstančiais įvykiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sutaupyti po valandą kasdien? 30 dienų planas padės pakeisti savo įpročius

Su kuo bus susijęs Saulės užtemimas, priklauso nuo to, kokiame ženkle jis įvyks. Šis Saulės užtemimas įvyks Liūte, Zodiako ženkle, kuris susijęs su meile ir kūryba. Liūto ženklas siejamas su širdimi ir širdies čakra, taigi galite pajusti atsinaujinančius jausmus. Ir net jei tam kils įvairių kliūčių, nuotaika vis tiek išliks optimistinė. Šis laikas taip pat bus palankus sudaužytoms širdims gydyti ar išsilaisvinti nuo tokių jausmų, kurie jau neturi ateities.

Saulės užtemimas Liūto ženkle atneš nemažai pasitenkinimo, meilės, kūrybingumo ir drąsos. Aktyviuosius Zodiako ženklus tai skatins tapti lyderiais, išsiskirti iš minios, atkreipti į save aplinkinių dėmesį. Tad nebijokite save pademonstruoti, atsiskleisti ir parodyti, kokie ypatingi esate.

Kokius ženklus paveiks labiausiai

Akivaizdu, kad ne visi Zodiako ženklai pajus vienodą šio užtemimo poveikį. Labiausiai jis gali paveikti Liūtus, kurių ženkle ir vyks užtemimas, Vandenius, kurių ženklas yra priešingas Liūtui, taip pat Skorpionus ir Jaučius. Be to, pokyčiai jus gali aplankyti ne tik užtemimo metu, bet ir dieną anksčiau ar vėliau.

Dėl tokių planetų kaip Marsas ir Uranas dalyvavimo šiame reiškinyje jausimės turį daug energijos, tad šiuo metu galite drąsiai planuoti svarbius reikalus ir neabejoti savo jėgomis. Tiesa, rezultato gal ir reikės kiek palūkėti, tačiau jis garantuotas ir turės įtakos jūsų gyvenimui ne vieną dieną, tačiau nepamirškite, kad būti drąsiems ir neabejoti savimi nereiškia, kad galite skaudinti kitus žmones, kovoti jėga ar lipti kitiems per galvas.

Kokius ritualus atlikti, jei norite sustiprinti užtemimo poveikį

Šios dienos energija labai stipri, tad svarbu ja tinkamai pasinaudoti. O magiški ritualai padės įgyvendinti svajones.

Nepamirškite, kad svajoti reikia atsargiai. Tad labai tiksliai apgalvokite visas detales, kad, pavyzdžiui, jūsų troškimas pailsėti nepaguldytų į ligos patalą, užuot suteikęs kelialapį į Maroką.

* Užtemimo metu aiškiai suformuluokite savo svajones ir užrašykite jas ant popieriaus. Šitokiu būdu jūsų suformuotas troškimas, paleistas į visatą, turi didžiulių galimybių išsipildyti. Kita vertus, nepamirškite, kad svajoti reikia atsargiai. Tad labai tiksliai apgalvokite visas detales, kad, pavyzdžiui, jūsų troškimas pailsėti nuo darbų nepaguldytų į ligos patalą, užuot suteikęs kelialapį į Maroką.

* Atskleiskite savo kūrybingumą. Nesvarbu, kad nemokate nei piešti, nei dainuoti, nei šokti, - kiekviename žmoguje slypi kūrybos sėkla – tiesiog imkitės to, kas jus gyvenime labiausiai džiugina ir tai darykite kūrybingai.

* Užtemimo laiku nereikėtų būti itin aktyviems ar imtis esminių darbų. Pralaukite šį laiką, jis padės jums sutelkti jėgas ateičiai.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Ji24.lt

Naujausi straipsniai