Povilas Vanagas teisėjaus „Šokiuose ant ledo“

Povilas vanagas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį LNK eteryje įsibėgės „Šokiai ant ledo“. Įdomu tai, kad Lietuvos dailiojo čiuožimo legenda Povilas Vanagas šiam projektui skiria labai daug dėmesio. Praeitą savaitę dalyviai sulaukė pačių šilčiausių palaikymo žodžių iš profesionalaus čiuožėjo, o pirmadienį paaiškėjo, kad specialiai dėl „Šokių ant ledo“ P.Vanagas nusprendė grįžti į Vilnių.

Povilas į Lietuvą iš Rusijos atvyks kartu su savo ilgamete partnere Margarita Drobiazko. „Jie atskris prieš pat filmavimą ir po jo iš karto grįš atgal. Užsibūti čia tikrai nežada, nes jie labai užsiėmę žmonės“, – sakė LNK „Šokiai ant ledo“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Penkių olimpinių žiemos žaidynių dalyviai savo profesionalių sportininkų karjerą jau baigė, tačiau jie nuolat kviečiami pasirodyti įvairiuose pasaulinio masto renginiuose (visai neseniai pora pasirodė Sočio Olimpinėse žaidynėse).

P.Vanagas taps vienu iš projekto teisėjų, o taip pat  kartu su Margarita žiūrovams ir LNK „Šokių ant ledo“ dalyviams padovanos specialų dailiojo čiuožimo šou.

LNK „Šokiai ant ledo“ – kovo 2 d. 19:30 val.

„Šokių ant ledo“ premjeroje – pirmieji dalyvių pasirodymai (75 nuotr.)
+69
Skaitykite daugiau