Povilas Vanagas priėmė drifto iššūkį ant ledo: vairavo „Porsche“ automobilį su pačiūžomis

Povilas Vanagas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 10:17
„Kolekcinio automobilio savininkas sunkiai tvardė savyje įtampą matydamas, kaip aš su pačiūžomis vairuoju jo 30 metų senumo „Porsche“ ir slystu šonu ant ledo“, – taip Povilas Vanagas prisimena tą naktį, kai ledo arenoje vyko antrojo šou „Roko simfonija ant ledo“ reklaminio klipo filmavimo darbai.

Kiekvienais metais Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas savo šou suteikia vis naujų atspalvių ir emocijų. Šiemet su režisierės Rasos Micachienės pagalba ledo šou laukia transformacija – jame žiūrovai galės išvysti ne tik geriausių pasaulyje čiuožėjų pasirodymus, išgirsti simfoninio orkestro ir žinomų Lietuvos dainininkų gyvai atliekamas roko balades, bet ir tapti naujo Gineso rekordo siekimo liudininkais bei pamatyti visiškai naują savo turiniu, forma ir emocijomis šou.

Povilas Vanagas
Povilas Vanagas

„Rašydama reklaminio klipo scenarijų ir vėliau įgyvendinama jį filmavimo aikštelėje, norėjau parodyti, kad šiemet ledo šou atsinaujina, kad mes nuolat ieškome naujų išraiškos formų, kurios gali intriguoti žiūrovą. Šiais metais ledo šou bus visiškai kitoks nei anksčiau, todėl filmuodami reklaminį klipą norėjome šiek tiek praskleisti uždangą ir užsiminti apie tai, ką žiūrovai galės pamatyti antrojoje „Roko simfonijoje ant ledo“, kuri bus rodoma didžiausiose šalies arenose gruodžio mėnesį. Šiais metais šou planuojame papildyti daugybe įvairių ir naujų elementų, todėl ir vaizdo klipe norėjosi parodyti visą tą virsmą, kad žiūrovas pasijustų patekęs į teatro salę, o vėliau, net nesupratęs kaip, atsidurtų ant ledo“, – sako ledo šou režisierė.

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Organizatorių nuotr.
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Organizatorių nuotr.

Dieną klipo filmavimas vyko atnaujintame Šakių kultūros centre, o naktį – ledo arenoje. „Jau antrus metus iš eilės klipo filmavimas tampa mums nepaprastai žaviu ir kūrybišku procesu, kuris suteikia dar ir gausybę naujų patirčių. Pavyzdžiui, naktį tekęs išbandymas suvaldyti 30 metų „Porsche“ automobilį, kurį aš vairavau su pačiūžomis. Dar norisi pridurti, kad nuostabi režisierės R. Micachienės suburta komanda ir operatoriaus Manto Plyniaus gebėjimai daro stebuklus! Esame nepaprastai dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie rokiško ledo klipo gimimo“, – sako P. Vanagas.

Pamatyti reklaminio klipo filmavimo užkulisius galite čia:

Antrojo P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou „Roko simfonija ant ledo“ premjera įvyks gruodžio 11 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 13 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. 

Naujausi straipsniai