Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko kvies gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-04 10:28
Garsiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šių metų gruodį ir vėl pakvies dailiojo čiuožimo gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu. Jau tryliktą kartą rengiamas šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ tradiciškai įtrauks žiūrovus į užburiančią pasaką ant ledo, atliekamą pasaulinio garso dailiojo čiuožimo meistrų.

Kaskart stebinantis žiūrovus vis nauja programa „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2014“ šiemet bus rodomas trijuose miestuose: gruodžio 25 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 26 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir gruodžio 27 d. – Vilniaus „Pramogų“ arenoje. Per dvyliką jau surengtų šou pakvietę publiką nusikelti į poezijos ir magijos pasaulį, Barboros Radvilaitės laikus, kaitinę ledą aistromis, šįkart Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko vėl žada pakerėti savo novatoriškomis idėjomis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Be šou sumanytojų, žiūrovai šiemet išvys ir jau pažįstamas pasaulines dailiojo čiuožimo žvaigždes, ir Lietuvoje dar neregėto kanadiečio čiuožėjo Elladj Baldé pasirodymą. Kanados dailiojo čiuožimo jaunimo čempionas ant ledo pribloškia spalvingu ir stilingu spektakliu bei savo charizma. Maskvoje gimęs gvinėjiečio ir rusės sūnus šiuo metu – vienas populiariausių atlikėjų pasaulyje, nuolat kviečiamas pasirodyti garsiausiuose čiuožimo ant ledo renginiuose.

Tarp „Liepsnojančio Kalėdų ledo 2014“ atlikėjų taip pat bus Pasaulio jaunimo, Europos ir Ukrainos dailiojo čiuožimo čempionas Dmitrijus Dmitrenko, dešimtkart Čekijos bei Europos dailiojo čiuožimo čempionas Tomas Verneris, pagyrimų už jausmingumą ant ledo nuolat susilaukiantis Latvijos dailiojo čiuožimo čempionas Denisas Vasiljevsas, Pasaulio profesionalų porinio čiuožimo čempionų pora iš Didžiosios Britanijos – Fiona Zaldua ir Dmitrijus Suchanovas. Įspūdingą reginį ant ledo kurs ir jaunosios Lietuvos čiuožimo žvaigždės – šalies dailiojo čiuožimo čempionė Deimantė Kizalaitė, džiuginanti puikiais rezultatais ir tarptautinėje arenoje, bei Godos Butkutės ir Nikitos Jermolajevo pora. Godos, kaip porinio čiuožimo atstovės, debiutas prieš dvejus metus įvyko būtent „Liepsnojančio Kalėdų ledo“ metu.

„Liepsnojantis Kalėdų ledas“ – vienas seniausių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje rengiamų pramoginių ledo šou projektų. Per dvylika metų „Liepsnojančiame lede“ dalyvavo virš 200 čiuožėjų iš įvairių pasaulio šalių: Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Rusijos, Kinijos, Čekijos, Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos. Tarp jų – ne vienas olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai