Povilas Meškėla 52-ąjį gimtadienį atšventė „Testament“ koncerte Vilniuje

Algirdas Barniškis-Blėka, Povilas Meškėla, Jurga Klimaitė-Riebling ir Kristina Kunčinaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Roko dainininkui Povilui Meškėlai šis trečiadienis – ypatingas. Ir ne tik dėl to, kad šią dieną Povilas švenčia 52-ąjį gimtadienį. Trečiadienio vakarą su būriu draugų jis patraukė į amerikiečių grupės „Testament“ koncertą, kurios gerbėjas yra nuo tada, kai pradėjo domėtis sunkiąja muzika.

„Jaučiuosi gerai, nes mane supa teisingi, nuoširdūs ir geranoriški žmonės“, – taip savo jausmus gimtadienio dieną Žmonės.lt apibūdino P.Meškėla.

Tuomet jis pridūrė, kad ši diena yra paskutinė, kai gali atsipūsti nuo visų darbų. Likusią vasaros dalį P.Meškėla rimtai ruošis rudenį vyksiantiems koncertams.

Povilas Meškėla / Tomo Juodaičio/LT nuotr.

„Pasakysiu sąžiningai ir su didele atsakomybe: nuo liepos mėnesio aš pradėsiu ruoštis rudeniui, nes turėsiu labai daug didelių koncertų ir renginių. Reikia išmokti be galo daug tekstų ir ruoštis. Kai kas važinės į Palangą, kai kas leis puikiai laiką, o aš laiką irgi leisiu maloniai – repetuosiu“, – pasakojo P.Meškėla.

Tačiau gimtadienio dieną repetuoti Povilas nesiruošė. Su būriu draugų traukė į „Testament“ koncertą.

„Susirinks mano kolektyvas, mano artimiausi draugai. Šalia studijos pasikepsime dešrelių, įkalsime degtinaitės, pavakarosime, o paskui linksmai, su visa chebra šausime į „Testament“ koncertą. Esu geros muzikos gerbėjas, o grupė „Testament“ dar mano jaunystėje buvo tokia, kurios aš klausiau ir į kurią lygiavausi. Labai džiaugiuosi, kad būtent šiandien pasitaikė proga pamatyti juos gyvai“, – prieš koncertą sakė P.Meškėla.

Povilas Meškėla / Tomo Juodaičio/LT nuotr.

Paklaustas, ar turėjo galimybę užkulisiuose susitikti su grupės nariais, Povilas teigė, kad gimtadienio dieną svarbiausi yra artimieji: „Grupė yra jėga, bet mane supo mano artimi žmonės. Tą grupę pagerbiau nulenkdamas jiems galvą, bet prioritetas man yra artimi draugai.“​

Amerikiečių „Testament“ koncertas Vilniuje (64 nuotr.)
+58
Skaitykite daugiau