Portugalijos spauda: striptizo šokėją Eriką Santos įsimylėjęs buhalteris plovė pinigus ir juos dovanojo lietuvei

Erika Santos provokuoja ir vilioja / Erikos Santos asmeninio albumo/Facebook nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-26 17:00
Pirmadienį Portugalijos laikraštyje „Correio da manha“ išspausdintas straipsnis, kuriame į dienos šviesą ištraukta kelerių metų senumo istorija, kaip pamišęs nuo meilės striptizo šokėjai iš Lietuvos Erikai Santos (33) portugalas buhalteris Mario Pena (56) nedvejodamas davė pinigų, kad šioji galėtų įkurti dvi savo įmones Porte ir mėgautis geru gyvenimu.

Kaip rašoma laikraštyje, E.Santos su buhalteriu M.Pena susipažino tuomet, kai ji dirbo striptizo bare Porto mieste.

Taip pat rašoma, kad šioje istorijoje nukentėjo iš viso 43 žmonės, kuriuos apgavo striptizo šokėją įsimylėjęs buhalteris iš Famalikao miesto. Anot pateiktos informacijos, M.Pena iš savo klientų pasisavino 1,5 mln. eurų ir juos atidavė Erikai, kad ši galėtų gyventi prabangoje. Moteris taip pat įsteigė dvi įmones Porto mieste, tačiau šiuo metu jos yra uždarytos.

Kuomet paaiškėjo buhalterio vagystės ir iš jo buvo pareikalauta grąžinti pinigus, E.Santos jau buvo išvykusi iš Portugalijos ir gelbėti savo gerbėjo neskubėjo, rašo „Correlo da Manka“.

Lietuve E.Santos susižavėjęs M.Penas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, mokesčių vengimu, sukčiavimu, dokumentų klastojimu ir kyšininkavimu.

Šiuo metu E.Santos gyvena Majamyje, turi dvi įmones ir mėgaujasi prašmatniu gyvenimu, rašo „Correlo da Manka“.

Žmonės.lt skaitytojo nuotr.
Žmonės.lt skaitytojo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai