„Porsche GT“ avarijoje žuvo filmo „Greiti ir įsiutę“ aktorius Paulas Walkeris

Paulas Walkeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-01 05:36
Šeštadienio vakarą automobilio avarijoje Kalifornijoje žuvo aktorius Paulas Walkeris (40), praneša TMZ.com. Filmų „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė važiavo sportiniu „Porsche GT“ automobiliu.

Pranešama, kad kino juostoje apie automobilių lenktynes nusifilmavęs P.Walkeris nevairavo automobilio – prie vairo sėdėjo jo bičiulis, kuris taip pat žuvo avarijoje. Jo vardas neskelbiamas. Aktoriaus draugas nesuvaldė automobilio, šis rėžėsi į stulpą, po  to į medį ir užsiliepsonojo. 

Gelbėtojams atvykus į įvykio vietą, raudonas „Porsche GT“ vis dar buvo apimtas liepsnų. Abu mašina važiavę vyrai žuvo vietoje. 

P.Walkerio kolega iš „Greitų ir įsiutusių“ V.Dieselis „Instagram“ paskelbė jųdviejų nuotrauką ir žinutę: „Broli, labai tavęs ilgėsiuosi. Visiškai neturiu žodžių“.

„Išties sunkia širdimi turime patvirtinti, kad Paulas Walkeris... žuvo per tragišką automobilio avariją, dalyvaudamas savo organizacijos „Reach Out Worldwide“ labdaros renginyje“, – sakoma aktoriaus „Facebook“ puslapyje.

„Jis buvo keleivis draugo automobilyje, kuriame abu jie neteko gyvybių“, – sakoma pranešime.  Atstovai, kurie pasivadino „Team PW“, taip pat parašė, kad yra „neįtikėtinai priblokšti ir nuliūdę dėl šių naujienų“. Panašus pranešimas buvo paskelbtas „Twitter“.

40 metų P.Walkeris labiausiai garsėjo slapto agento Brajeno O'Konoro vaidmeniu populiariuose filmuose „Greiti ir įsiutę“. Jis pasirodė penkiuose iš šešių šios franšizės juostų ir buvo vienas iš pagrindinių veikėjų – greta Vino Dieselio ir Michelle Rodriguez.

Džiaugėsi gyvenimu

Viename paskutinių savo interviu P.Walkeris WENN sakė, kad džiaugiasi gyvenimu ir tuo, kad yra tėvas paauglei dukrai Meadow, kuri nuo praėjusių metų gyveno su juo.

„Pernai ji pradėjo gyventi su manimi, kaip tik tada, kai vykau dirbti 6-ajame filme „Greiti ir įsiutę“. Tai tikrai tarsi drasko mane – bandymas išlaikyti pusiausvyrą. Jai ką tik suėjo 15 ir tai – kritinis laikas. Turiu daug analogijų, tad žiūriu taip, tarsi tai būtų didelis erdvėlaivis, o ji būtų starto aikštelėje“, – pasakojo jis.

„Noriu, kad trajektorija būtų gera. Esam tik aš ir mano dukra, ir aš būsiu jos tėtis visą likusį mūsų gyvenimą, todėl noriu, kad būtų šaunu. Esu velniškai tikras, kad nenoriu pažvelgęs atgal sakyti: „Š..., o kas, jeigu“ arba „Man derėjo dažniau būti namie“. Ji mane labai palaiko ir sako: „Ne, važiuok, toks tavo darbas“. O aš sakau: „Mes turim trejus metus ir tavęs namuose nebebus. Kiek dar praeis laiko, kol pasirodysi su vaikinu?“, – pasakojo aktorius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Mes tikrai atviri vienas su kitu, o tai šaunu. Ji man pasako, ko jai reikia, ir kartais bando būti truputį „kietesnė“ nei norėčiau. Noriu, kad ji būtų atviresnė, pavyzdžiui, pasakytų „Nepakankamai būni namie“... Norėčiau, kad ji sakytų tokius dalykus“, – sakė jis.

Vos dvi dienos prieš savo mirtį P.Walkeris „Twitter“ su gerbėjais pasidalijo savo mintimis apie Padėkos dieną.

Jis rašė: „Laimingos Padėkos dienos visiems, kas šiandien švenčia! Pasistenkit per daug nepersivalgyti per vakarienę, antruosius patiekalus, desertus, likučius, tuos vėlyvos nakties užkandžius“.

Vėliau jis pridėjo žinutę, kuri dabar skamba sukrečiamai: „Kai gyveni greitai, nėra apibrėžtų taisyklių“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

O penktadienį jis paskelbė nuotrauką iš naujos „Greitų ir įsiutusių“ juostos filmavimo aikštelės, kurioje įsiamžino su V.Dieseliu, ir pridūrė: „Berniukai grįžta. Ar būsite pasirengę?“ Tai buvo jo paskutinis įrašas „Twitter“.

P.Walkeris, manekenės ir kanalizacijos rangovo sūnus, augo darbininkų rajone, mormonų šeimoje Glendeilyje Kalifornijoje. Jis buvo vyriausias iš penkių vaikų.

Vos pradėjusį vaikščioti jį motina imdavosi į modelių atrankas ir vos dvejų jis jau pats dirbo modeliu.

Vaikystėje, 9-ajame dešimtmetyje, jis sėkmingai filmavosi televizijoje ir gavo vaidmenis tokiuose serialuose kaip „Highway to Heaven“ ir „Kas yra bosas?“ (Who's the Boss?).

Didžioji sėkmė jį aplankė su 1999 metų filmu „Universiteto komanda“ (Varsity Blues), po kurio į jo gyvenimą atėjo „Greiti ir įsiutę“.

Aktorius, kuris labai mėgo banglentes, taip pat buvo braziliško džiu-džitsu ekspertas ir didelis ryklių gerbėjas.

Jis studijavo jūrų biologiją, kol viršų paėmė aktoriaus karjera. Neseniai išsipildė jo sena svajonė pasirodyti „National Geographic Channel“ seriale „Expedition Great White“, kurį filmuojant prie Meksikos krantų tyrinėjo baltuosius ryklius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai