Porcelianines vestuves švenčianti Dalia Ibelhauptaitė: „Aš ištekėjau už paties nuostabiausio žmogaus pasaulyje“

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris mini 23 metų vestuvių metines / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Režisierė Dalia Ibelhauptaitė (49) su vyru Dexteriu Fletcheriu (51) šiandien mini savo 20-ies metų vestuvių metines. Laimingai santuokoje daugelį metų pragyvenusi moteris neslepia: „Aš ištekėjau už paties nuostabiausio žmogaus pasaulyje.“

D.Ibelhauptaitė ir britų režisierius bei aktorius D.Fletcheris susituokė legendiniuose Merilebouno santuokos rūmuose 1997 metais. Tą dieną poros liudininkais tapo daugybės kino filmų ir spektaklių išgarsintas aktorius, Alanas Rickmanas ir puiki D.Ibelhauptaitės bičiulė, teatro dizainerė Marija Bjornson. Deja, abiejų liudininkų jau nebėra tarp gyvųjų.

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris mini 20-ies metų vestuvių metines / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

„Su Dexteriu, kaip aktoriumi, kurį turėčiau paimti į spektaklį, mane supažindino Alanas Rickmanas (sukūręs Severo Sneipo vaidmenį filmuose apie „Harį Poterį“, - Red.). Jis buvo vienintelis, kuris Dexteriui padėjo jam sunkiais laikais – paskolino pinigų, kad neprarastų namų. Alaną visada laikiau ištikimu šeimos draugu ir puikiu žmogumi“,– prisiminė režisierė D.Ibelhauptaitė.

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris mini 20-ies metų vestuvių metines / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Prisimindama laimingiausią savo gyvenimo dieną D. Ibelhauptaitė sakė, kad jai garbė būti ištekėjusiai už tokio vyro, kurį su kiekviena diena myli vis stipriau. Režisierė nostalgiškai kalbėjo apie tuos laikus, kuomet abu turėjo tiek nedaug finansine prasme, tačiau visą pasaulį po kojomis: „Kadangi abu visai neturėjome pinigų aš vilkėjau juodo šilko suknelę, pasiūtą prieš keletą metų. Ją pati parsivežiau iš Kinijos bei saugojau ypatingai progai. Dexteriui lietuviško lino kostiumą tuomet pasiuvo mano dėdė iš Vilniaus. Skrybėlę, kuria pasipuošiau, gavau dovanų nuo teatro dizainerės Marijos.“

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris mini 20-ies metų vestuvių metines / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Koks jųdviejų laimingos santuokos receptas? „Svarbus skiriamasis mūsų santykių bruožas – humoras. Nežiūrime vienas į kitą pernelyg rimtai. Su vieninteliu žmogumi pasaulyje – su Dexteriu – aš nebijau būti silpna. Vienas stipriausių dalykų, ką turime – tikėjimas ir pasitikėjimas vienas kitu. Bet tam, kad jie būtų, man buvo labai svarbu sutarti: jei kada gyvenime jis, viešas žmogus, pamils kitą, aš apie tai sužinosiu ne iš spaudos, kitų, o iš jo paties. Tas pats privalu ir man. Kai apie tai kalbi, taip gyveni, kitas atsimoka tuo pačiu, o santykiuose nebelieka melo. Juk laikui bėgant nieko nuo kito nenuslėpsi“, – apie ilgus metus santuokoje kalbėjo žinoma moteris.

Dalia prisipažino, kad net dovanas su Dexteriu jie perka savaip. Eina kartu, o tas, kurio tą dieną gimtadienis – išsirenka. Jokių siurprizų, bet užtai gali turėti tai, ko labiausiai pats nori – idealų variantą. Ir nereikia apsimesti, kad netikėta dovana patinka, jeigu troškai kažko kito. „Pamenu, kai buvome labai neturtingi – ir dabar nesame pertekę, per gimtadienį jis nusprendė man įteikti piniginę, nes manoji buvo jau visai nuplyšusi. Taigi, gaunu gražiai suvyniotą, kaspiniukais apraišiotą didelę „Prada“ piniginę. Dovaną išvyniojant mane apėmė siaubas: neturime pinigų paprastiems dalykams, o jis tiek išleido! Užuot apsidžiaugusi, apsipyliau ašaromis. Dexteris piniginę grąžino parduotuvei. Dažnai vienas kitam dovanojame keliones. Kelionę gausiu ir savo 50-mečiui“, – paklausta, kokiomis dovanomis vienas kitą su vyru lepina, pasakojo moteris.

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris mini 20-ies metų vestuvių metines / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Žurnalui „Žmonės“ D.Ibelhauptaitė atskleidė, kad santuokos 20-mečio proga jie su Dexteriu antradienį vakarieniaus restorane, apsilankys miuziklo „Amerikietis Paryžiuje“ premjeroje, pasivaikščios pavasarinio Londono gatvėmis ir gėrėsis naktiniu šio miesto grožiu – juk dabar jau nė vienam nebegaila sunešiotų batų.

Porcelianines vestuvių metines švenčianti pora iki šiol gyvena 5 minutės kelio nuo to teatro, kuriame pirmąjį kartą vienas kitą išvydo.

Dalios Ibelhauptaitės gyvenimo akimirkos, visada kupinos kūrybinės aistros (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau