Populiarūs TV įgarsintojai Ridas Žirgulis ir Daiva Lebeliūnaitė patys susitiko filmavimo aikštelėje

Ridas Žirgulis, Aistė Tomkevičiūtė ir Daiva Lebeliūnaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sausio 6-ąją Kauno kino teatre „Cinamon“ vyks lietuviškosios komedijos „Be 5 min. vedę“ premjera. Vyro ir žmonos vaidmenis šioje komedijoje sukūrė aktoriai Ridas Žirgulis ir Daiva Lebeliūnaitė, kartu įgarsinę aibę televizinių filmų ir serialų. Savo „dukrą“, kurią suvaidino Aistė Tomkevičiūtė, jie pažino tik kulminaciniame epizode – vestuvių scenoje.

R.Žirgulio personažas – tėtušis, turintis pelningą kelionių agentūrą, charakteringą žmoną, kuri jam nekelia jokių emocijų ir 20-metę dukrą, dėl kurios padarytų viską, ir tikrai neskubėtų laiminti pirmo prašalaičio, pavadinto jos sužadėtiniu.

„Mano paties dukrai dabar yra 20 metų, – kaip tik tas amžius, kai merginos sukvailioja. Maniškė dar, ačiū Dievui, nepuolė kvailioti, bet kas žino, gal vieną dieną ateis ir praneš: „Išteku“, – sako aktorius.

Nors jo dukra ir gyvena atskirai, Ridas teigia, kad padėtis jam puikiai pažįstama, todėl į tokį personažą įsikūnyti sudėtinga nebuvo.

Jo filmo partnerei D.Lebeliūnaitei irgi, lyg tyčia, teko kine pasijusti tarsi gyvenime ir atvirkščiai: komedijoje „Be 5 Min. Vedę“ jos herojė – gal iš nuobodulio, nes namuose yra visko, tik ne meilės, – aistringai imasi organizuoti dukters vestuves. O tikrovėje tuo metu kaip tik vyko pasirengimas Daivos sūnaus vestuvėms.

Ridas Žirgulis ir Aistė Tomkevičiūtė

„Žinoma, tikrasis pasiruošimas nebuvo toks hiperbolizuotas, kaip filme: ir mano sūnus, ir jo žmona savarankiški jaunuoliai, vestuves planavo patys. Užtat filme išbandžiau, ką reiškia būti kitoje pusėje, kai tėvai diktuoja sąlygas“, – šypsodamasi prisimena D.Lebeliūnaitė.

Šypseną jai kelia ir dar vienas epizodas: kai Daivą pakvietė į bandomąjį „Be 5 Min. Vedę“ filmavimą, ji buvo ką tik grįžusi iš jūrinės kelionės „Ambersail“ jachta. „Žinote, kaip būna, kai grįžti iš jūros: veidas nudegęs, nugairintas, nosis nusilupusi, ir staiga turi persikūnyti į tokią mamą, kuri labai rūpinasi savo veido oda... Gerai, kad tos scenos nepateko į filmą“, – džiaugiasi D. Lebeliūnaitė.

Darbas su R.Žirguliu jai buvo kaip visad mielas. „Su juo labai smagu, abudu esame garsinę daug bendrų filmų. O štai su Aiste, kuri suvaidino mūsų dukrą, nebuvome susitikę prieš filmavimus. Šiais laikais žmonės retai susėda prie stalo aptarti savo vaidmenų. Gauni scenarijų ir juo remiesi. Taigi, su mūsų „dukrele“ tik per vestuvių scenos filmavimą bažnyčioje susitikome, ir aš labai apsidžiaugiau, nes ji buvo tokia graži, tokia nuostabi“, – sako D. Lebeliūnaitė, jau nekantriai laukianti premjeros.

R.Žirguliui irgi smalsu, kaip pavyko filmas. „Visiems tai buvo nauja patirtis, režisierius – jaunas, pirmas jo darbas kine. Siekėme, kad tai būtų kolektyvinis darbas, visi stengėmės, kad būtų gerai, o kaip pavyko – spręs žiūrovai, – sako R.Žirgulis, bendrą lietuviško kino būklę šiuo metu vertinantis kiek skeptiškai. – Mūsų kino pramonėje keistai manoma, kad yra penki-šeši aktoriai, kurie gali viską suvaidinti, tad matydamas tuos veidus treileriuose jau gali žinoti, koks bus rezultatas. Mano požiūriu, tai ne tiek kinas, kiek serialų variantai, pateikti kine. Tiesa, dar nežinau, kaip tas mūsų filmas nuskambės, bet bent jau stengėmės, kad būtų nors truputulį geriau...“

Naujoje kino komedijoje „Be 5 Min. Vedę“ taip pat vaidino Saulius Čiučelis, Remigijus Endriukaitis, Saulius Bagaliūnas, Ramūnas Šimukauskas, Karina Krysko-Skambinė, Artūras Orlauskas, Eglė Petrikaitė ir daugelis kitų.

Lietuviško filmo „Be 5 min. vedę“ kūrimo užkulisiai (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau