Populiarūs sostinės barai ir klubai laikinai užsidaro dėl ribojimų

„Sanatorija“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2020-10-27 17:30
Sostinės centre esantys barai „Bardakas“, „Dirigentai“ ir „Sanatorija“ nuo trečiadienio laikinai užsidaro dėl koronaviruso ribojimų. Kad laikinai uždaro duris antradienio vakarą pranešė dar du naktiniai klubai – sostinėje esantis „Anna Mesha Butas“ ir Kauno „Anna Mesha Viešbutis“.

Kiek anksčiau apie užsidarymą pranešė naktinis klubas „Materialistė“.

Šių pasilinksminimo vietų atstovas Matas Puodžiūnas portalui lrt.lt teigė, kad Vyriausybės priimti ribojimai lemia nuostolius, nuomos kainos didelės, todėl barai negali išsilaikyti.

„Bandome laikinai užsidaryti, kad nebankrutuotume. Bandysime su kiekvienu patalpų nuomotoju kalbėtis dėl nuomos, nes iš Vyriausybės žinių dėl kompensacijų nesulaukiame“, – sakė M. Puodžiūnas.

Jo teigimu, dalis darbuotojų bus prastovose, kiti ieško naujo darbo.

M. Puodžiūnas teigė, kad keturiuose baruose dirba per 100 darbuotojų.

Matas Puodžiūnas
Matas Puodžiūnas

Užsidarė „Anna Mesha“ klubai

Antradienio vakarą pranešta, kad du populiarūs naktiniai klubai – sostinėje esantis „Anna Mesha Butas“ ir Kauno „Anna Mesha Viešbutis“ – laikinai užveria duris.

Šia žinia „Anna Mesha“ atstovai pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„Draugai, dėl visiems suprantamų priežasčių, uždarau viešbučio duris. Viliuosi, jog situacija greitu metu pasikeis. O staigmenų paruošusi esu dar tikrai ne vieną. Iki kito karto“, – rašoma abiejų naktinių klubų paskyrose.

Žmonės.lt primena, kad Vyriausybė priėmė nutarimą dėl trumpinamo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų darbo laiko.

Šių įstaigų veikla nuo spalio 26 d. gali būti vykdoma nuo 7 iki 24 valandos. Taip pat įvesta privaloma klientų registracija.

Darbo laiko ribojimai netaikomi tik taikomi tais atvejais, kai maistas tiekiamas išsinešti arba pristatomas kitais būdais, kai viešasis maitinimas teikiamas įmonių, kuriose vykdomas pamaininis darbas, darbuotojams šių įstaigų teritorijose ir patalpose.

Naujausi straipsniai