Populiariojo dueto „Lilas ir Innomine“ koncertas sudrebino Kauną

Dueto „Lilas ir Innomine“ koncertas sudrebino Kauną / Ryčio Survilos nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-11-24 21:48
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertavęs duetas „Lilas ir Innomine“ savo pasirodymą pradėjo itin efektingai – tamsa, akvariumą imituojančios vaizdo projekcijos, kuriose muzikuoja „vandenyje“ paskendę muzikantai ir naujas hitas „Leisk man šlykštėtis“. Būtent tokiu pavadinimu taip pat yra vadinamas pats koncertinis turas, nudžiuginsiantis trijų didmiesčių gyventojus, bei naujausias atlikėjų albumas, kurį pirmieji gyvai išvydo būtent kauniečiai.

Pasiklausyti ir naujausių, ir gerai žinomų dueto, kuriam šįkart talkino 12 muzikantų ir pritariančių vokalistų, kūrinių susirinko tūkstančiai gerbėjų, kurie savo dievaičių pasirodymo scenoje laukė apie pusvalandį. Bet kantrieji iškart buvo apdovanoti – Lilas pažadėjo džiuginti savo muzika kuo ilgesnį laiką.

„Atsivežėme visko – ir senų, ir naujų dainų. Jos juk irgi geros? Visko turim daug. Mes niekur neskubame. Tikimės, jog Jūs irgi“, – sakė Lilas.

Ji taip pat pabrėžė esąs šįvakar laimingas, tačiau rytoj vėl grįšiąs į savo buitį ir kursiąs liūdnas dainas.

Ryčio Survilos nuotr.
Ryčio Survilos nuotr.

Publiką itin sužavėjo techninis sprendimas, kuomet po kelių kūrinių vaizdo ekranai šiek tiek pakilo į viršų ir buvo galima realiai išvysti gyvai grojantį nemenką kolektyvą. Vieną iš jo narių Lilas netrukus ir pristatė – tai iš Izrelio kilęs, bet kelis metus Lietuvoje gyvenantis Asafas, dar žinomas kaip Asis.

„Kai čia kartu koncertavome pernai, Asafas lietuviškai nekalbėjo. O dabar paklausykite, kokią pažangą padarė“, – kalbėjo vakaro kaltininkas, kreipdamasis į izraelietį ir klausdamas, ar jam patinka Kaunas.

„Aš čia gyvenu, mažukas“, – lietuviškai kolegai atsakė Asafas. O į klausimą ko palinkėtų Kaunui, jis nedaugžodžiavo: „Jonas Mačiulis“.

Ryčio Survilos nuotr.
Ryčio Survilos nuotr.

Visą koncertą publika Lilo ir Innomine dainas pasitikdavo šaukdami ir plodami. Taip pat kiekvienas kūrinys buvo ir palydimas. Nemažai koncerte nuskambėjo ir dainų iš vos šiandien pasirodžiusio kolektyvo ketvirtojo kompaktinio disko. Keletą albumų Lilas įteikė ir arčiausiai scenos stovėjusiems gerbėjams.

Publika, dar nepabaigus koncertui, išsireikalavo dueto hito „Karina“ pakartojimo. Dainą kartu su Lilu atsistojus dainavo visa arena.

2016-ųjų sausį pilna „Žalgirio“ arena šiems dviem atlikėjams jau plojo – kai „Lilas ir Innomine“ M.A.M.A. 2015 ceremonijoje pelnė Metų hiphopo grupės statulėlę. Tų pačių metų kovą duetas vėl grįžo į areną – surengė pirmąjį tokio dydžio savo koncertą.

Gruodžio 8 d. „Lilas ir Innomine“ gerbėjus kvies į Vilniaus „Siemens“ areną, o gruodžio 15 d. duetas pasirodys „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje.

Ryčio Survilos nuotr.
Ryčio Survilos nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai