Populiariausių praėjusių metų filmų penketuke – net trys lietuvių režisierių darbai

Kadras iš filmo „Pats sau milijonierius“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-17 18:34
„ŽMONĖS Cinema“ namų kino platforma skelbia populiariausius praėjusių metų filmus, kuriuos žiūrėjo platformos prenumeratoriai. Filmų penketuke net tris pozicijas užima lietuviški filmai.

„Pats sau milijonierius“

Trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Įvaizdis Donatui – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to Donato ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos. Bet tik tol, kol įjungtos telefonų kameros. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.

„Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“

Oskaro laureato Mike van Diem filmas „Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“, kurio dalis scenų buvo filmuotos Kaune, – ryški ir nenuspėjama komedija, persmelkianti itališku sodrumu bei už savo ir artimųjų laisvę kovojančio žmogaus drąsa. Olandas Gaukė, praradęs savo ūkį per 1953 metų potvynius, dviračiu numina į saulės pleškinamus Italijos pietus, kur pradeda gyvenimą iš naujo. Mažo Apulijos kaimelio pakraštyje jis sukuria pasakišką tulpių verslą, o po aistringų meilės nuotykių ir audringų kovų su abejotinais itališko biznio papročiais tampa gyva legenda, kol vieną dieną staiga dingsta.


„Ir visi jų vyrai“

Ingos Jankauskaitės vaidinama Jurga – sėkminga psichoterapeutė, kurios šeimyniniame gyvenime – ne pats geriausias laikotarpis. Šokiruota netikėtų pokyčių, moteris išgyvena kiekvienam puikiai pažįstamus jausmus – neigimą, pyktį, liūdesį. Kitų žmonių sielos žaizdas gydanti Jurga dabar turės pasigilinti ir į savo jausmus norėdama iš naujo surasti savo gyvenimo prasmę ir džiaugsmą. Juoką ir rimtas temas puikiai balansuojanti juosta „Ir visi jų vyrai“ pasakoja apie tris skirtingas ir labai stiprias asmenybes; kartais besipykstančias, bet neišvengiamai artimas moteris. Ir, žinoma, apie visus jų vyrus.

„Tarp mūsų, mergaičių“

Populiariausių Lietuvoje komedijų „Tarp mūsų, berniukų...“ ir „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius nusprendė sukurti filmą apie moteris. Juk visiems smalsu, ką kalba moterys, kai jų negirdi vyrai. Visa ši istorija prasidėjo nuo nekalto sumanymo: šešios geros draugės nusprendė smagiai ir jaukiai praleisti savaitgalį SPA centre. Tačiau nuo studijų laikų artimų draugių gyvenime gausu ir nuoskaudų, kurios per šį savaitgalį atsiskleis.

„(Ne)tikros prancūziškos vestuvės 2“

Visame pasaulyje lankomumo rekordus sumušusi legendinė prancūziška komedija „(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ grįžta į kino ekranus! Multikultūrinę Klodo ir Marijos Vernelių šeimą ištiko nauja katastrofa. Jų mylimos dukros ir jų skirtingų rasių, tautybių ir religijų vyrai nutarė emigruoti.

Klodas ir Marija lengvai nepasiduoda ir surezga gudrų planą, kaip maištaujančias atžalas įtikinti, jog Prancūzija – pati geriausia šalis pasaulyje. Antroji dalis šmaikštumu, netikėtomis situacijomis ir komiškais herojais nenusileis pirmajai ir visus prancūziško humoro mėgėjus privers kvatotis susiėmus už pilvų.

Visus filmus žiūrėkite namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“.

Temos:
Kinas

Naujausi straipsniai