Populiariausios rudens atostogų kryptys: nuo Maroko iki Balearų salyno

Kipras / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-27 13:22
Mėgstantys atostogauti svečiose šalyse pavieniai asmenys bei šeimos sako, kad ruduo yra vienas tinkamiausių metų laikų poilsiui. Įvairiose užsienio šalyse nebealina kankinantis karštis, nuslūgęs turistų antplūdis keliones atpigina, o ir krypčių, kuriose rugsėjo-lapkričio mėnesiais lepina maloni šiluma bei jūra, yra apstu.

Patyrę keliautojai žino, jog keliones galima įsigyti perkant jau suformuotus agentūrų pasiūlymus arba viskuo pasirūpinant patiems.

Pastaruoju atveju reikia nusipirkti skrydžių bilietus, pasirinkti apgyvendinimą teikiančias vietoves bei apskaičiuoti, kiek papildomų finansų pareikalaus ekskursijos, jeigu planuojama – automobilio nuoma, suvenyrai bei kitos išlaidos. Natūralu, jog keliaujant kartu su šeimos nariais, atostogoms skirtas biudžetas tampa didesnis negu planuojant atostogas vienam.

Taip pat galutinė kelionės kaina priklauso nuo jos trukmės bei pasirinkto viešbučio ar apartamentų tipo, jų lokacijos. Jeigu seniai svajojote išvykti į tam tikrą užsienio šalį, tačiau turimų santaupų nepakanka, platesnės informacijos apie banko finansavimą galite rasti čia. Taigi, kokios kryptys yra populiariausios rudens laikotarpiu, į kurias nuvykus lepins vasariška šiluma?

Atostogų metu norint pasilepinti karšta, tačiau ne varginančia saule, rugsėjo-spalio mėnesiais rekomenduojama keliauti į Kipro salą. Tiesa, jeigu atostogas planuojate lapkričio mėnesiui, šiuo laikotarpiu jus lepins pavasariška šiluma, įprastai minėtą mėnesį čia sušyla iki 22 laipsnių. Kipras keliautojus traukia tuo, jog atskiri miestai yra pritaikyti skirtingiems turistų poreikiams.

Kipras / Organizatorių nuotr.
Kipras / Organizatorių nuotr.

Vienuose miestuose nenutyla muzika baruose bei klubuose, todėl čia atvykti labiausiai skuba pramogų, šurmulio ir naktinių linksmybių mylėtojai, tuo tarpu, pavyzdžiui, Larnakos miestas yra idealus poilsiui kartu su mažais vaikais. Seklūs paplūdimiai, šeimoms su vaikais pritaikyti viešbučiai, netoli esantys lankytini objektai šeimos poilsį gali paversti nepamirštamu.

Marokas – taip pat populiari rudens kryptis, tačiau verta paminėti, jog rugsėjo mėnesį čia vis dar yra ypač karšta, šiluma siekia apie 30 laipsnių. Jeigu toks karštis jums atrodo šiek tiek per didelis, keliaukite į Maroką lapkričio mėnesį. Marokas vadinamas ne tik banglentininkų rojumi, bet taip pat yra labai pamėgtas kalnų mėgėjų. Atlaso kalnai – vienas didžiausių keliautojus traukiančių objektų. Marakešo turgūs – taip pat itin populiarūs turistų. Čia galite rasti visko: nuo įvairių smulkmenų, papuošalų, suvenyrų, drabužių iki būsto interjero detalių.

Marokas / Fotolia nuotr.
Marokas / Fotolia nuotr.

Ar esate girdėję, jog Albanija yra vis populiarėjanti kryptis rudens laikotarpiu, kadangi būtent tuomet sumažėja čia atvykstančių keliautojų srautas ir įspūdingo grožio paplūdimiais galima mėgautis be minių turistų. Rugsėjį ir spalį vidutinė temperatūra Albanijoje yra 25 laipsniai šilumos, todėl dažnai šeimos čia atvyksta kartu su vaikais. Norintiems pažinti nematytą šalį, rekomenduojama nuvykti į senovės romėnų miesto griuvėsius, o Albanijos Rivjeros paplūdimyje apžiūrėti iki šių laikų išlikusį bunkerį.

Viduržemio jūros vakaruose – Balearų salynas. Jam priklauso Ibiza, Maljorka, Menorka, Formentera. Bent į vieną salą kiekviena skrydžių bendrovė vykdo tiesioginius išvykimus, todėl keliautojams belieka pasirinkti, kur jie nori atostogauti: nesibaigiančių vakarėlių pusėje, ar ramiame kurorte, kuriame galima atrasti puikius viešbučius, pritaikytus poilsiui su vaikais.

Žydri paplūdimiai, kalnuotos vietovės, istoriją menantys bei modernūs statiniai – visa tai ir dar daugiau galite atrasti Balearų salyne. Savo praeitį ir istoriją gerbiantis salynas priklausi Ispanijai, o turint noro vos kelių valandų bėgyje nuvykti į šią šalį, galite pasidomėti skrydžiais ir vienos išvykos metu aplankyti net kelias įspūdingas ir jūsų fotografijų kadrų vertas vietoves.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai