Populiariausios dovanos mamai – nuo masažų iki skrydžio oro balionu

Oro balionas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-04-28 12:42
Kiekvienais metais artėjanti mamos diena priverčia susimąstyti, kuo gi šiais metais nustebinti savo artimiausią žmogų. Didžiausia Lietuvoje įspūdžio dovanų platintoja „Gera dovana“ pristato TOP 5-ias dovanas, kurias galite įteikti savo mylimai mamai ir šią dieną paversti ypatinga.

1. Dovanų rinkiniai

Net išrankiausios norus patenkinsite išrinkdami mamai dovanų rinkinį! Elektroninėje parduotuvėje www.geradovana.lt arba fiziniuose prekybos taškuose rasite daugiau nei 20 skirtingų dovanų rinkinių pagal skirtingas pramogų kategorijas: SPA ir masažai, nakvynės, vakarienės, aktyvios pramogos ir kt. Vieni iš populiariausių rinkinių Motinos dienos progai ATSIPALAIDUOK, LAIKAS DVIESE, PASAULIS LĖKŠTĖJE ir dovanų rinkinys JAI. Pasinaudokite unikalia proga įsigyti šiuos dovanų rinkinius su -20 proc. nuolaida, kurią galite gauti tik Motinos dienos proga.

Dovanų rinkiniai/ Organizatorių nuotr.
Dovanų rinkiniai/ Organizatorių nuotr.

2. Dovanų čekiai

Nustebinkite mamą mėgstamos parduotuvės dovanų čekiu – „Douglas“, „L‘Occitane“, „Pegasas“ ar kita, kuriose jūsų mama galės išsirinkti nuo grožio produktų ir kvepalų iki įvairių knygų, papuošalų. Dauguma šių parduotuvių turi ir elektronines parduotuves, todėl mama galės iš karto išsirinkti dovaną ir pritaikyti turimą dovanų čekį.

„Douglas“ dovanų čekis/ Organizatorių nuotr.
„Douglas“ dovanų čekis/ Organizatorių nuotr.

3. Pramogos iš namų

Padovanokite mamai metinę mėgstamo leidinio prenumeratą! Rinkitės iš daugiau nei 50 skirtingų žurnalų – ŽMONĖS, MOTERIS, LAIMĖ, PRIE KAVOS ir daug kitų. Mėgstančiai skaityti ne tik žurnalus, bet ir knygas, galite įteikti elektroninių knygų prenumeratą. Tai leis mamai skaityti pačias populiariausias ir naujausias elektronines knygas savo planšetėje ar išmaniajame telefone.

Dievinančioms kokybišką kiną, padovanokite išskirtinę galimybę pasimėgauti kino seansu namuose. Šiuo metu besitęsiantis „Kino pavasaris“ kviečia žiūrėti populiariausius jubiliejinio festivalio filmus namų kino platformose „Žmonės Cinema“ ir „Kinofondas“. Su „Gera dovana“ dovanų čekiu galima rinktis 1, 3, 5 ar 10 „Kino pavasario“ filmų peržiūrą.

„Kino pavasaris“/ Organizatorių nuotr.
„Kino pavasaris“/ Organizatorių nuotr.

4. TOP pramogos

Jei jūsų mama tikra nuotykių ir išskirtinių pramogų mėgėja, džiaugsmo suteiksite įteikdami dovanų čekį unikaliai pramogai išbandyti! Ar tai būtų skrydis oro balionu, pasivažinėjimas superautomobiliu „Lamborghini Huracan”, vakarienė net 165 m aukštyje – Vilniaus televizijos bokšte, o gal šuolis parašiutu? TOP pramogų ieškokite www.geradovana.lt elektroninėje parduotuvėje.

„Lamborghini Huracan”/ Organizatorių nuotr.
„Lamborghini Huracan”/ Organizatorių nuotr.

5. JAU VEIKIANČIOS aktyvios pramogos

Kaip žinia, dėl karantino nemažai paslaugų teikėjų turėjo pristabdyti veiklą. Tačiau, užtikrinant reikiamą saugumą, daugelis pramogų atvirame ore jau yra leidžiamos: pasivažinėjimai keturračiais ir bagiais, kartingai, plaukimas baidare, skrydis parasparniu, kelionės kanojomis po Lietuvą, vandenlenčių parkai, šaudymo pamokos ir daug kitų pramogų, kuriomis gali nustebinti vietoje nenustygstančią mamą!

Visas šias dovanas rasite didžiausioje įspūdžio dovanų platinimo el. parduotuvėje www.geradovana.lt, kur puikuojasi daugiau nei 2 000 dovanų, galiojančių iki 12 mėn.

„Gera dovana“ – dovanoti gera!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai