Populiariausi 2017-aisiais: kur užfiksuota daugiausiai „Instagram“ kadrų?

Beyonce su dukra Ivy prie Eifelio bokšto. / Beyonce.com
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lankytinos vietos, kaip ir drabužiai ar serialai, turi savo madas bei tendencijas. Vienas populiariausių pasaulyje socialinių tinklų „Instagram“ paskelbė pasaulio vietų, kuriose užfiksuota daugiausiai pasidalytų nuotraukų, sąrašą.

Disneilendas, Kalifornija

Panašu, kad „laimingiausia pasaulio vieta“ yra ir populiariausia asmenukėms bei smagiems atostogų kadrams. Kalifornijoje esanti Peliuko Mikio karalystė užkariavo „Instagram“ vartotojų širdis ir užėmė pirmąją vietą.

Taimso aikštė, Niujorkas

Garsusis Times Square mėgstamas ne tik filmų kūrėjų ar mados fotografų. Legendinė aikštė 2017-aisiais tapo antra pagal populiarumą vieta, kur buvo daromos „Instagram“ nuotraukos.

Centrinis parkas, Niujorkas

Vienas populiariausių lankytinų objektų svajonių mieste – milžiniška žalioji erdvė pačiame megapolio centre. Nesuskaičiuojama daugybė slaptų pasimatymų, romantiškų piknikų ir, žinoma, „Instagram“ nuotraukų užkėlė šią vietą į trečiąją poziciją.

Eifelio bokštas, Paryžius

Nenuostabu, kad sąraše tiesiog privalėjo atsidurti meilės ir romantikos sostinės pažiba – Eifelio bokštas. Nors jį fotografuoti naktį draudžia Prancūzijos įstatymai (Eifelio bokšto apšvietimas yra laikomas meno kūriniu, kurį saugo autorinės teisės), tačiau daugybės ypatingo statinio nuotraukų tikrai neišvengsi.

Disnėjaus parkas, Tokijus

Disnėjaus magiška karalystė, Orlando

Disnėjaus pramogų parkas, Anaheimas

Magijos ir stebuklų karalystė yra tikra vaikų ir suaugusiųjų svajonė visame pasaulyje, todėl nenuostabu, kad pirmoje vietoje atsidūrusio kaliforniečio brolis Tokijuje atsidūrė aukštoje penktojoje sąrašo vietoje, šeštąją užėmė Disneilendas Orlande, Floridoje, o devintąją – Anaheime įsikūręs pramogų parkas.

Luvro muziejus, Paryžius

Viename turistų mėgiamiausių Europos miestų įsikūręs muziejus – neabejotinai svarbus kiekvienam keliautojui. Tą įrodo ir septintoji vieta populiariausiųjų „Instagram“ vietų sąraše.

Bruklino tiltas, Niujorkas

Nenuostabu, kad serialų ir kino kūrėjų mėgstama vietas ir tikras Niujorko simbolis – viena labiausiai fotografuojamų vietų. Sakoma, kad tikros fashionist'os ir influencer'ės keliasi paryčiais, kad tik spėtų įsiamžinti ant kultinio tilto vienumoje.

N E U T R A L S on the Brooklyn bridge ❤️

A post shared by Emily Luciano (@emily_luciano) on

Las Vegasas, Nevada

Pramogų, šurmulio ir lošimų miestas, kuriame lengva ne tik pamesti galvą ar laiko nuovoką, bet ir pripildyti visą atminties kortelę ypatingų nuotraukų. Keliautojų itin pamėgtas Las Vegasas atsidūrė 10 top'o vietoje.

Skaitykite daugiau