Populiaraus serialo „Didingasis amžius“ aktoriui Adnanui Kochui gresia 17 metų kalėjimas

Turkų aktorius Adnanas Kochas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-26 18:08
Populiarių serialų „Didingasis amžius“, „Rytai-Vakarai“ turkų aktorių Adnaną Kochą (36) užgriuvo dideli nemalonumai.

Jis kartu su broliais buvo sulaikytas vienoje Stambulo užeigų – vyrai turėjo kokaino. Adnano kompanijoje buvo asmuo, policijos duomenimis, susijęs su narkotikų prekyba.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo momentu šeši asmenys uždaryti už grotų. Už narkotinių medžiagų laikymą Turkijos įstatymai numato iki 17 metų lasivės atėmimo bausmę. Jei bus įrodyta, kad narkotikai buvo pirkti platinimui, bausmė gali būti skiriama dar didesnė.

Po Behramo Pashos vaidmens seriale „Didingasis amžius“, Adnano Kocho karjera šovė į viršų. Tačiau Turkijoje jis labiau žinomas kaip muzikantas.

Adnanas Kochas gimė pietinėje Turkijos dalyje, Mardin. Šeimoje – net devyni vaikai.

Su kūryba savo gyvenimą Adnanas susiejo dar vaikystėje. Po tėvo mirties jis pradėjo piešti, kiek vėliau, dirbdamas autodirbtuvėse, pradėjo dainuoti. 2008 m. vyras įrašė pirmą albumą, vėliau išleido dar du.

Po tarnybos kariuomenėje jis patraukė į Stambulą – norėjo tapti profesionalu muzikantu, atsitiktinės pažinties dėka jam buvo pasiūlyta išbandyti jėgas kine. Adnano draugai ir pažįstami visada jam kalbėjo, kad puiki išvaizda prašosi kameros.

Nepaisant to, kad „Didingasis amžius“ Adnanas atliko neigiamą Behramo Pashos vaidmenį, publikai jis labai patiko.

Stop kadras
Stop kadras

„Didingasis amžius“ – tai graži pasaka, kupina prabangių kostiumų ir įstabių peizažų. Filmas buvo kuriamas istorinėse Stambulo vietose, net garsiuosiuose Topkapi rūmuose. Puošni istorinė drama suteikia žiūrovams puikią galimybę susipažinti su Osmanų imperijos istorija, stebėti šios eros klastas, intrigas ir aistras. Tai vienas brangiausių projektų Turkijos televizijos istorijoje.

2011 m. aktorius susituokė su savo mylimąja Dilek po ilgos draugystės, pora augina sūnų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai