Popmuzikos žvaigždė Mariah Carey gerbėjui Kaune ant scenos dedikavo gundantį šokį

Mariah Carey koncerto akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-04-09 21:05
Švelni, lyriška, o tuo pačiu – žaisminga ir gundanti, savo įstabiu, net penkias oktavas apimančiu balsu milijonų gerbėjų širdis užkariavusi Mariah Carey (46) pagaliau Lietuvoje. Pirmą kartą šalyje viešinti JAV muzikos žvaigždė šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pristatė nepamirštamą šou.

Į Kauną Mariah Carey atskrido likus vos valandai iki pasirodymo. Oro uoste ji nusileido privačiu lėktuvu, kuriuo keliauja po visas turą „The Sweet Sweet Fantasy“ apimančias šalis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dar trečiadienį ji koncertavo Taline, diena vėliau – Rygoje, o penktadienį turėjo laiko atsikvėpti. Galiausiai kruopščiai slėpdama savo kelionės maršrutą nusileido Lietuvoje.

Spėjama, kad drauge atvyko ir jos penkiamečiai dvyniai – dukra Monroe ir sūnus Moroccanas. Dėl jų užkulisiuose buvo įrengtas specialus kambarys, kuriame vaikai galėtų smagiai leisti laiką.

Mariah Carey – viena garsiausių pasaulio scenos žvaigždžių, todėl jos vizitas gerbėjams Lietuvoje buvo itin lauktas. Kad dainininkė čia populiari nebuvo sunku įsitikinti ir šeštadienio vakarą. Į areną minios žmonių plūdo likus dar porai valandų iki šou pradžios.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tūkstančiai Mariah Carey gerbėjų plūdo į Kauno areną

Čia buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą pramogų pasaulio žmogų. Tarp jų – Violetą bei Vilių Tarasovus, Neringą Šiaudikytę su draugu Tomu Uroška.

Šou taip pat nepraleido Simona ir Jonas Nainiai, Karina Krysko, čia buvo galima sutikti ir krepšininką Robertą Javtoką su žmona Vilma. Arena buvo kone pilnutėlė, nors visos bilietų vietos čia – sėdimos.

Apie 20 val. scenoje pasirodė „apšildantis“ didžėjus, galiausiai maždaug po valandos į sceną žengė ir pati vakaro kaltininkė. Ką ten žengė – kaip tikra deivė įsitaisė ant kušetės ir buvo įnešta penkių nuogus kūnus po blizgiais džemperiais pridengusių šokėjų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Drauge su atlikėja į Lietuvą atvyko didžiulė komanda. Muzikantai, šokėjai, vadybininkai, garsistai – visiems jiems sutalpinti prireikė net septynių autobusų. Iš Rygos į Kauną atvyko ir aštuoni didžiuliai vilkikai gabenę koncertui reikalingas dekoracijas, aparatūrą.

O šou pasiruošta buvo išties atsakingai. Akį traukė masyvus, nuo scenos iki pat lubų nusidriekęs baltas ekranas, kuriame viso koncerto metu viena kitą keitė kvapą gniaužiančios vizualizacijos.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Koncerto pradžioje sceną dengė didžiulė balta užsklanda, kuriai prasivėrus lyg užuolaidoms kokiame nors prabangiame grandioziniame teatre, scena tapo spalvinga blizgia diskotekos aikštele.

Ekranuose ėmė žybčioti Mariah vardas, masyvūs jos inicialai, įvairios figūros, raštai, abstrakcijos, kaleidoskopiniai vaizdai, suskambo intensyvios klubinės šokių muzikos ritmai. Galiausiai pasigirdo kiek energingesnė nei įprasta dainos „Fantasy“ versija.

Jau koncerto pradžioje atlikėja nepagailėjo ir garsiausių savo hitų. Pasisveikinusi su Lietuvos publika ir padėkojusi už šiltą sutikimą ji padainavo ne vieną dainą iš beveik prieš du dešimtmečius išleistų „Butterfly“, „Rainbow“ albumų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vienam iš gerbėjų koncerte itin pasisekė. Nusižiūrėjusi vieną vaikiną Mariah nusprendė jį pasikviesti ant scenos ir sušokti gundantį šokį. „Nagi, seksualus lietuvi, nustebink mane“, – į mikrofoną primerkusi akį gundančiu balsu kalbėjo ji. Tuomet arenoje suskambo vienas karščiausių jos hitų „Touch My Body“, o pati dainininkė apsitempusi juodais, itin moteriškas jos kūno formas išryškinančiais drabužiais, scenoje viliokiškai judino klubus.

Mariah scenoje persirengė daugybę kartų. Iš blizgančio triko – į žėrinčią ilgą suknelę, iš suknelės – vėl į figūrą pabrėžiančius erotiškus drabužius.

Čia skambėjo ne viena daina, kurią dainininkė kadaise įrašė su šiandien jau Anapilin išėjusiomis garsenybėmis. Dėmesio koncerte sulaukė ir Michaelas Jacksonas, ir Whitney Houston, čis greta jų atvaizdo ekranuose skambėjo hitai „I'll Be There“ ir „When You Believe“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Su kiekviena koncerto minute scenoje atmosfera vis labiau kaito. O ta lyriška, jausminga ir kukli Mariah, kurią pažįsta daugelis jos gerbėjų, tapo vis drąsesnė.

Dainininkė netruko savo gerbėjus įsukti į savo pačios dainų popuri. Nuo drauge su Busta Rhymes sudainuoto „Baby If You Give It to Me“ iki Obsessed“, vėliau perėjusio į „It's Like That“.

Šou Kaune persiritus į antrą pusę buvo galima išgirsti lyriškesnes Mariah Carey dainas. Jau klasika tapusius „Take a Look at Me Now“ ir „Without You“ traukė visa minia.

Mariah Carey koncerte negailėjo komplimentų susirinkusiems ir daugybę kartų į iš salės surėktas frazes, kad ji čia yra mylima atsakė tuo pačiu: „Ir aš jus labai myliu“.

Po koncerto „Žalgirio“ arenoje ji vyks į Lenkiją, vėliau koncertuos Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse, o šio mėnesio pabaigoje – Pietų Afrikos Respublikoje.

Daugiau koncerto akimirkų – nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Dainos, sužavėjusios milijonus: 10 į Kauną atvykstančios Mariah Carey hitų

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama