Popkaralienė Madonna užsitraukė gerbėjų nemalonę

Madonna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-11 18:00
Po to, kai dainininkė Madonna pakeitė savo koncerto Majamyje laiką ir vienam gerbėjui trūko kantrybė, prabilo ir kiti į jos koncertus einantys asmenys. Pasirodo, kad žinoma moteris kartu su organizatoriais per dažnai keičia numatytą pasirodymų laiką. Tai tapo problema gerbėjams, jos pasiklausyti atvykstantiems iš įvairiausių planetos kampelių.

Šeštadienį per koncertą Las Vegase Madonna publikai pareiškė: „Karalienės niekada nepasirodo per vėlai“. Toks jos pasisakymas sukėlė didžiulę diskusijų audrą. Ar Madonna ne per dažnai koreguoja savo pasirodymų laiką? Jei koncertas numatytas 20 val. 30 min. vakare, Madonna lengvai jį gali perkelti į 22 val. 30 min.

Madonna/Vida Press nuotr.
Madonna/Vida Press nuotr.

Užsienietis, prisiekęs Madonnos gerbėjas Nate‘as Hollanderis praėjusią savaitę net kreipėsi į teismą. Anot jo, vyras už daugiau nei 1 tūkst. JAV dolerių į karalienės koncertą įsigijo tris bilietus. Numatyta data – gruodžio 17-oji. Tačiau praėjus keliems mėnesiams nuo bilietų įsigijimo, koncerto pradžia buvo nukelta viena valanda į priekį. Laikas gerbėjui tapo kliūtimi.

Madonnai ir jos koncertų organizatoriams priekaištai reiškiami dėl to, kad visi jos „Madame X“ pasirodymai dažniausiai vėluoja nuo 2 val. Šou pradedami vėlesniu metu, o tai reiškia, kad pagal Amerikos įstatymus, asmenys, dar neturintys 18 metų, nebegali dalyvauti be pilnamečių palydos. Jiems reikia arba parduoti savo bilietus arba susirasti lydintį asmenį, kuris pirktų papildomą bilietą.

Nate‘as Hollanderis taip pat tikino su koncerto organizatoriais jam palankaus sprendimo nepriėjęs. Pinigų jam niekas negrąžins, o ir perpardavus bilietus, išleistos sumos jis nebeatgaus, nes pasikeitė koncerto laikas. Vėlūs koncertai prieinami mažesnei auditorijai žmonių. 

Temos:

Madonna Muzika

Naujausi straipsniai