Politikos paviliotas operos solistas Vytautas Juozapaitis: keista – esu konservatorių veidas, bet ne partijos narys

Vytautas Juozapaitis / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Eglė Digrytė
Publikuota: 2013-01-19 14:36
Buvęs operos dainininkas, pernai pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą į Seimą išrinktas Vytautas Juozapaitis panoro tapti šios partijos nariu. Mat esą keista, kai politinės jėgos veidu esantis politikas jai nepriklauso.

„Esu partijos veidas, bet nesu narys“, – šeštadienį TS-LKD tarybos posėdyje dalindamasis įžvalgomis apie pernykščius rinkimus, iš tribūnos sakė V.Juozapaitis.

Pradėdamas trumpą kalbą jis padėkojo, kad buvo pakviestas į posėdį nebūdamas partijos nariu, bet iškart pareiškė dar prieš tris dienas parašęs prašymą priimti į konservatorių gretas.

Menininkas dalyvavo rinkimuose gimtojo Radviliškio vienmandatėje apygardoje, kur iš dvylikos kandidatų liko trečias, nusileidęs socialdemokratui Algimantui Salamakinui ir „darbietei“ Zitai Žvikienei.

Tačiau V.Juozapaitis vis tiek pateko į Seimą pagal TS-LKD kandidatų sąrašą, kuriame jį rinkėjai iš 12-os vietos kilstelėjo į 9-ą.

49-erių neseniai sulaukęs politikas jau per pirmus darbo Seime mėnesius demonstruoja aktyvumą: jis stojo į kovą prieš grafičių piešėjus, pasiūlė pridėtinės vertės mokesčio lengvatas kultūros renginiams.

15min.lt

Naujausi straipsniai