Politikos ekspertui teko raudonuoti iš gėdos: kol vieni juokėsi, Beata Tiškevič sukritikavo

Beata Tiškevič / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 17:50
Prieš pat savaitgalį internete pasklido juokingas vaizdo įrašas. Politikos ekspertas Robertas E. Kelly, naudodamas „Skype“ programą, davė interviu BBC žinių tarnybai. Jis kalbėjo apie šiuo metu Pietų Korėjoje įsiplieskusį skandalą, kai nuo pareigų buvo nušalinta pati prezidentė Park Geun-hye. Vyro pokalbį nutraukė netikėtai į kambarį įbėgusi mergaitė, o paskui ją ir kitas vaikas bei moteris, bandanti ištaisyti komišką situaciją.

Šių dienų interneto galia didžiulė, tad netruko, kol vaizdo įrašas apskriejo pasaulį. Į jį dėmesį atkreipė ir žymūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai. Kol visi juokėsi, aktorė, TV laidų vedėja ir socialinių projektų iniciatorė Beata Tiškevič vyro viešą poelgį sukritikavo.

„Juokinga situacija, tik kažkaip nefainai, kad jis tą vaiką taip stūmė. Žmona, manau, nuo šiol gaus pakvietimų vaidinti veiksmo filmuose. Gražų pavyzdį būtų parodęs, jei gražiai pasakytų vaikams, kad reikia išeiti. Juk vaikai ir šeima svarbiau nei BBC“, - savo nuomonę pareiškė moteris.

Vaizdo įraše girdėti, kaip kalbančiam vyrui jo pašnekovas praneša, kad į kambarį įėjo vaikas. Politikos ekspertas, nepasukdamas galvos, nustumia šį į šalį ir toliau tęsia pokalbį. Vaikui nespėjus užbaigti savo debiuto televizijoje, į kabinetą įbėga moteris, kuri abu mažylius akimirksniu sugriebia ir išveda iš kambario.

Be B. Tiškevič vaizdo įrašu dalijosi ir kitos Lietuvos įžymybės, bet nė vienas jų panašių komentarų neišsakė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai