Politikos apžvalgininkas Alvydas Medalinskas matuojasi laidos vedėjo kėdę

Alvydas Medalinskas / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Lietuva tiesiogiai“ žiūrovai pirmadienį vietoje žurnalistės Daivos Žeimytės išvys politikos apžvalgininką Alvydą Medalinską.

Mykolo Romerio universiteto dėstytojas 49 metų A.Medalinskas savaitę pavaduos atostogaujančią laidos vedėją.
Bene visose televizijų pokalbių laidose, taip pat – ir „Lietuva tiesiogiai“, dalyvavusiam A.Medalinskui pačiam būti laidos vedėju dar neteko.  

„Mane dažnai kalbina žurnalistai. Kiek pamenu, nesu dalyvavęs tik laidose „Teisė žinoti“ (LRT televizija)  ir „Diagnozė: Seimas“ (LNK). Padirbėti laidos vedėju bus tikrai įdomu. Tačiau žurnalistikoje esu ne naujokas“, – sakė A.Medalinskas, kuris Sąjūdžio laikais buvo vienas „Atgimimo bangos“ vedėjų. Vėliau jis yra dirbęs spaudoje – ne tik rašęs straipsnius, bet ir vedęs apskrito stalo diskusijas, tačiau tai buvo darbas ne prie įjungtų kamerų, o su diktofonu.

Šįvakar A.Medalinsko vedamoje laidoje dalyvaus Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas ir Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorė Gintė Damušytė. Bus dar ir trečias pašnekovas. Su jais politikos apžvalgininkas diskutuos apie lietuvybės išsaugojimą.

„Liepos 6-ąją visi drauge giedojome „Tautišką giesmę“. Ji – šventa ne tik Lietuvoje gyvenantiems, bet ir po visą pasaulį išsibarsčiusiems lietuviams. Kas mus visus šiandien sieja, be to, kad esame lietuviai? Kaip išlaikyti, sutvirtinti ryšius ir nenutautėti? Ką galėtų padaryti užsienyje įsikūrusios lietuviškos mokyklos, Bažnyčia ir šalies valdžia?“ – klausimus, kurie bus keliami laidoje, vardino A.Medalinskas.

Laidą „Lietuva tiesiogiai“ žiūrėkite pirmadieniais – ketvirtadieniais 18 val. 25 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Skaitykite daugiau