Policininkų duonos paragavę „Gauto iškvietimo“ aktoriai pareigūnų garbei sukūrė Bronsono kavą

Akimirka iš filmo „Gautas iškvietimas“ Bronsono kavos pristatymo / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-03 12:04
Likus vos dienai iki juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ premjeros, visose „Caif cafe“ kavinėse pasirodė speciali riboto leidimo kava, pavadinta Mariaus Repšio vaidinamo personažo Bronsono vardu. Kavą, skirtą pagerbti visiems Lietuvos pareigūnams, aktoriai kūrė kartu su kavinių tinklu.

Užupio gatvėje įsikūrusioje kavinėje pristatyti naujosios kavos susirinko būrys juodosios Tado Vidmanto komedijos „Gautas iškvietimas“ aktorių – Marius Repšys, Gabrielė Malinauskaitė, Timūras Augucevičius, Marius Čizauskas, Giedrė Giedraitytė ir Kristijonas Bartoševičius.

Aktoriai kartu su „Caif cafe“ technologais sukūrė bananų ir kokosų skonio kavą bei sugalvojo jai pavadinimą – „Bronsono latte“.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Gauto iškvietimo“ premjeros svečiai: juodo humoro mėgėjai atvyko su vainiku „Žvengia draugai“

„Bronsonas filme yra labai doras, fiziškai ir dvasiškai stiprus pareigūnas. Jis nemėgsta rankenų, todėl į patalpas paprastai įeina išlauždamas duris. Dujų balionėlį naudoja paaštrinti maistui, elektrošoką – vietoj žadintuvo, o atrodo kaip Holivudo aktorius Tomas Hardis. Iš esmės – pavyzdinis pareigūnas. Todėl nedvejodami Bronsoną pasirinkome pareigūno kavos veidu“, – smagiai pasakojo komedijos „Gautas iškvietimas“ aktorius Marius Repšys.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Bananai, kaip tikriausiai jau supratote, pasirinkti neatsitiktinai. Tai yra ne tik vaisius, bet ir pagrindinis pareigūno įrankis kovoje prieš nusikaltėlius. Kavą kruopščiai kūrėme kartu su policijos pareigūnus vadinančiais aktoriais. Tai buvo pats linksmiausias produkto kūrimas, kokį esame turėję“, – pasakojo „Caif cafe“ miesto kavinių tinklo vadovė Ieva Vaičiūnaitė. Ji pridūrė, kad kavą bus galima rasti jau nuo šiandien visose „Caif cafe“ kavinėse Lietuvoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje – gautas iškvietimas: į kino teatrą atlėkė policijos automobilis-limuzinas

Tik suaugusiems skirta juodoji komedija „Gautas iškvietimas“ dokumentiniu stiliumi pasakoja vieno policijos komisariato istoriją. Etatų mažinimo įbauginti pareigūnai dirba uoliai kaip niekada, tačiau iškvietimai šį mėnesį kaip tyčia tokie, kad mažai nepasirodo.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Veiksmo kupinoje komedijoje į policininkų vaidmenis įsijaučia Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė, Vaidotas Grincevičius. Epizoduose pasirodo daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Algimantas Čekuolis, Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti.

Filmui scenarijų kūrė Tadas Vidmantas ir Jonas Navickas. Filmą „Gautas iškvietimas“ bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2016 m. kovo 4 dienos.

 
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai