Policininkams įkliuvusi Natalija Bunkė: „Išrašę baudą, jie paprašė kartu nusifotografuoti“

Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Stebėti lekiančių automobilių į „ENEOS 1006 km“ lenktynes šeštadienį atvyko ir Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu bei jo tėvu, buvusiu vyru Danieliumi. Dainininkė sakė, kad pastaruosius metus lenktynes stebi tik iš šalies ir nežada sėsti prie lenktynių automobilio vairo. Tiesa, kelionė į lenktynes jai buvo nesklandi – moteris turėjo reikalų su policija.

Šeštadienį į „ENEOS 1006 km“ lenktynes pasižiūrėti greitai skriejančių automobilių atvyko Natalija ir D.Bunkus su sūnumi Kristupu: „Jam labai patinka lenktynės.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Simona Kateivaitė paskutinę akimirką savo vietą traukos lenktynėse užleido draugui

O ir pati Natalija yra dalyvavusi jose. „Aš pati esu lenktyniavusi, tai man labai įdomu ir iš šalies stebėti. Jaučiu šokią tokią nostalgiją, bet sau pasakiau, kad daugiau nesėsiu prie vairo, į šitą vyrų smėlio dėžę nebelįsiu.

Trasoje labai baisu, kai greitis yra nežmoniškas. Aš esu mama, visų pirma. Kai per lenktynes išvažiavau į trasą, galvojau: „Mama, juk maža kas. Išsitaškysi, tai kas sūnų augins?“. Mane apėmė toks atsakomybės jausmas, kad sau pažadėjau, jog daugiau nevairuosiu, tik stebėsiu iš šalies“, – Žmonės.lt kalbėjo Natalija.

Natalija Bunkė ir Danielius Bunkus su sūnumi Kristupu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šeštadienio „ENEOS 1006 km“ lenktynių svečiai (35 nuotr.)
+29

N.Bunkė vairuoja BMW 520 ir sako, kad jai taip pat patinka sportiniai automobiliai bei greitis. Tačiau dėl šios savo aistros dar prieš kelias dienas teko susidurti su policija.

Natalija Bunkė ir Danielius Bunkus su sūnumi Kristupu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Greitį mėgstu, bet saikingą. Aišku, kartais visko būna, bet stengiuosi neviršyti leistino. Neseniai, važiuojant į koncertą, prie Palangos gavau baudą, nes viršijau 40 km/h. Labai juokinga, nes policininkai, skyrę baudą, paprašė dar su manimi nusifotografuoti. Jie man sakė: „Būkit gera, labai norim su jumis turėti nuotraukos.“

O vakar apgadinau automobilį prie lenktynių trasos, nes sūnus atidarė dureles ir trenkė į kitą mašiną. Nubrozdinimas labai menkas, bet vis tiek reikėjo deklaraciją pildyti“, – pasakojo Natalija Bunkė.

Skaitykite daugiau