Policijos patruliu tapęs aktorius Karolis Sakalauskas grįžo į filmavimo aikštelę

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 12:34
Pirmadienį į TV3 ekranus po ketverių metų pertraukos sugrįžta kultinio serialo „Pasmerkti“ tęsinys „Pasmerkti IV“. Apie nusikalstamo pasaulio užkulisius pasakojančiame seriale numylėtus personažus ir toliau vaidins ne tik žiūrovams jau pažįstami aktoriai, bet ir nauji veidai. Vienas tokių – dėl savo komiškų vaidmenų ir puikaus humoro jausmo žinomas aktorius Karolis Sakalauskas, kuris neseniai tapo policijos patruliu.

Prieš keletą metų aktoriui K. Sakalauskui nusprendus kuriam laikui aktorystę nustumti į antrąjį planą ir tapti gaisrininku, kai kuriems šis jo poelgis pasirodė keistas. Tačiau žinomas vyras ne tik puikiai susitvarkė su šiuo pavojingu darbu, bet ir vėliau dirbo gelbėtoju naru, o visai neseniai tapo policijos patruliu.

„Po tam tikros pertraukos, žinoma, televizijos ir kamerų pasiilgsti, bet lygiai taip, po ilgesnio darbo televizijoje, jo ir atsikandi. Nuo kamerų labai ilgą laiką nebuvau atitolęs, nes kol dirbau ugniagesiu su kūrybine grupe kūrėme laidą apie ugniagesius gelbėtojus ir ją vedžiau. Prieš kameras didelio jaudulio nejaučiu ir dabar“, – sakė K. Sakalauskas.

Aktorius džiaugėsi galimybe filmuotis viename populiariausių TV serialų. „Labai džiaugiuosi filmuodamasis šiame seriale, nes jis tikrai buvo ir bus labai populiarus. Labai malonu dirbti su gerais ir garsiais aktoriais“, – šypsojosi K. Sakalauskas.

Žinomas vyras tikino, kad kol kas sunkiausia suderinti užimtumą ir į vis dar tebevykstančius filmavimus spėti laiku. K. Sakalauskas tikino, kad nors daugeliui atrodė, kad aktorystės jis atsisakė visiškai, tai – netiesa. Aktorius iki šiol veda renginius, juose vaidina ir sako, kad tokia darbų įvairovė padeda labiau įsijausti į personažus.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, seriale „Pasmerkti IV“ K. Sakalauskui teks atsidurti ir visai kitoje – nusikalstamo pasaulio pusėje. „Seriale mes vaidiname išskirtinių asmenų apsaugininkus. Saugome tiek verslininkus, tiek nusikalstamo pasaulio atstovus. Nors vaidiname apsaugininkus, paprašyti savo klientų kartais turime padaryti ir vieną kitą nešvarų darbelį. Kartais patys tampame nusikalstamo pasaulio atstovais“, – pasakojo K. Sakalauskas.

Aktorius tikino, kad policininko darbas vaidinant seriale leidžia lengviau perprasti nusikalstamo pasaulio veikėjus. „Naujoji profesija šiek tiek pagelbsti, kai reikia suvaidinti blogiuką, nes naujame darbe tenka susidurti su „žulikėliais“ ir kitais nusikalstamas veikas darančiais veikėjais. Todėl žinau, kaip jie elgiasi, kokios jų manieros“, – sakė K. Sakalauskas.

Policijos patruliu dirbantis ir filmavimo aikštelėje besisukantis aktorius atskleidė, kad kol kas laiko saviems pomėgiams randa sunkiai. „Mano meškerės ilsisi garaže ir, manau, kad šiemet taip ir nepavyks man išgręžti nei vienos eketės ir ištraukti nei vieno dryžuotojo plėšrūno. Gaila, kad kartais nei man, nei žmonai nėra galimybės nuvežti vaikus net į būrelius, dėl to vaikams tenka praleisti treniruotes. Labai stengiamės ir ateityje darysime viską, kad tik galėtumėme vaikus tinkamai išugdyti“, – su šypsena sakė K. Sakalauskas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Po ketverių metų pertraukos serialo „Pasmerkti“ ketvirtoji dalis ir toliau pasakos kraują kaitinančią istoriją apie nusikalstamo pasaulio užkulisius, įtakingų mafijos lyderių konfliktus ir pavojų kupiną herojų gyvenimą. Naujojo sezono veiksmas vystysis praėjus keliems metams po kruvinųjų įvykių, kuomet Lorensas susisprogdino mašinoje, taranuodamas priešus. Lorensas išgyveno, tačiau jo gyvenimas pasikeis neatpažįstamai.

Ne ką mažiau intriguos ir kitų personažų gyvenimo vingiai – Neringa atsidurs ant mirties slenksčio, Kuperis užsiims slaptu nelegaliu verslu, o kruvinomis aferomis gąsdins nauji grėsmingi priešininkai – plėšikų Koganų šeima.

Naujajame sezone – ne tik aidintys šūviai, netikėti veikėjų likimai, nenutrūkstamas veiksmas, bet ir pavojingoje aplinkoje užgimę romantiški ir tyri jausmai. Seriale vaidmenis atliks ir nauji nematyti veidai, ir žiūrovų numylėtiniai: Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Tadas Gryn, Emilija Latėnaitė ir kiti žymūs aktoriai.

„Pasmerkti IV“ – jau nuo vasario 5 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai