Policijos pareigūnai Vilniuje nesėkmingai bando areštuoti Mariną Bui

Marina Bui / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Marina Bui, kuri yra liudininkė prostitucijos byloje, birželio 12–13 dienomis turėjo būti areštuota, taip siekiant užtikrinti, kad moteris ketvirtadienį atvyks į teismo posėdį liudyti apie savo kelionę į Šveicariją.

Tačiau Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, nuvykę į M.Bui deklaruotą gyvenamąją vietą, jos ten nerado. Tai portalui Žmonės.lt patvirtino VPK Viešųjų ryšių poskyrio vedėja Evelina Pagounis.

„Pareigūnams nepavyko jos rasti, tačiau jie bandys ir toliau. Jei visgi M.Bui nepavyks rasti, visa tai bus raštiškai surašyta ir pateikta teismui“, – Žmonės.lt sakė E.Pagounis.

„Teismo sprendimas turi būti vykdomas“, – trečiadienį popiet 15min.lt sakė Vilniaus apskrities VPK atstovai, kurie pabrėžė, kad pareigūnai ir po šios nesėkmės nenuleidžia rankų.

Pavedimas surasti M.Bui, pristatyti ją į areštinę ir užtikrinti jos dalyvavimą teismo procese yra duotas sostinės policijos Areštinės ir konvojaus skyriaus pareigūnams.

Žmonės.lt primena, kad teisėja Regina Pocienė gegužės 30 dieną skyrė M.Bui areštą, kuris turi įsigalioti artimiausiu metu, nes ketvirtadienį, birželio 13-ąją, numatytas kitas prostitucijos bylos posėdis. Areštu siekiama užtikrinti M.Bui dalyvavimą pastarajame posėdyje – iš areštinės ji būtų pristatyta tiesiai į Vilniaus apygardos teismą duoti parodymų.

Į praėjusius du teismo posėdžius neatvykusi Marina teisinosi, kad pirmąjį kartą negavo šaukimo, o antrą kartą – sumaišė datas.

Tačiau praėjusį penktadienį į Vilniaus apygardos teismą atvykusi M.Bui prašė teisėjos R.Pocienės sušvelninti jai skirtą bausmę ir į areštinę jos neuždaryti. Tačiau apsvarsčiusi jos prašymą, šį pirmadienį teisėja paliko galioti tą pačią bausmę, kuria dainininkei ir buvo paskirtas areštas.

Papildyta 16.24 val. Trečiadienio pavakarę Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate 15min.lt sužinojo, kad žvaigždės medžioklė rezultatų kol kas nedavė. „Ieškomas asmuo kol kas neprisistatė ir nebuvo pristatytas į areštinę“, – sakė gerai informuotas pareigūnas.

Jo teigimu, policija tikrai nemetė visų darbų vien tam, kad įvykdytų teismo nutartį dėl M.Bui arešto: „Jos gyvenamoji vieta yra periodiškai lankoma, bet kol kas nepavyko jos surasti.“

Sostinės policijos atstovų teigimu, areštas M.Bui yra skirtas būtent 12–13 dienomis. Jei ketvirtadienį M.Bui pasirodys teisme, teismas ir turėtų nutarti, ar dar bus tikslinga taikyti šiai įžymybei laikinąjį laisvės atėmimą.

Centrinė figūra – Marta Kulikauskaitė

Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje Marta Kulikauskaitė yra kaltinama prostitucija ir pelnymusi iš kito asmens. Baudžiamojoje byloje minima 14 moterų, kurios vykdavo į įvairias Europos šalis linksminti turtingų vyrų.

Ikiteisminio tyrimo metu M.Bui pareigūnams yra pasakojusi, kad vieno vakarėlio metu susipažino su M.Kulikauskaite, ji vėliau pasiūlė vykti į užsienį gerai praleisti laiko.

M.Bui atviravo, kad su kitomis merginomis 2009 ar 2010 m. buvo išskridusi į Ženevą (Šveicarija) ir dalyvavo viename vakarėlyje, tačiau prisipažino, kad nežinojo apie merginų teikiamas seksualines paslaugas. M.Bui pareigūnams pasakojo, kad kelionės metu niekas jai nepateikė jokių intymaus pobūdžio pasiūlymų, o ir iš kaltinamosios M.Kulikauskaitės ji negavo jokių pinigų. Įtariama, kad M.Kulikauskaitė iš prostitucijos pelnėsi nuo 2008 metų gruodžio iki 2011-ųjų balandžio.

Skaitykite daugiau