Policijai įkliuvęs realybės šou „2 barai“ prodiuseris Dominykas Kubilius: „Skubėjau į parduotuvę“

Dominykas Kubilius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-12 15:46
Populiarių TV laidų prodiuseris Dominykas Kubilius (38), šią vasarą kūręs ir skandalingąjį realybės šou „2 barai“, šeštadienio vakarą vairuodamas automobilį įkliuvo policijai. Paaiškėjo, kad Dominykas neturi vairuotojo pažymėjimo. Žinomas pramogų verslo atstovas Žmonės.lt papasakojo daugiau įvykio aplinkybių.

D.Kubilių pareigūnai sustabdė reido metu, prie „Volkswagen“ automobilio vairo. Paaiškėjo, kad kompanijos „Tym Drym“ prodiuseris negali vairuoti, nes iš viso neturi vairuotojo pažymėjimo. Pareigūnai užfiksavo pažeidimą ir surašė protokolą.

Kadangi tęsti kelionės kaip vairuotojas D.Kubilius nebegalėjo, į pagalbą buvo iškviesta Dominyko mylimoji, „Tym Drym“ prodiuserė Laura Paukštė.

Ji perėmė „Volkswagen“ vairą, o D.Kubilius sėdo į keleivio vietą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kaip Žmonės.lt sakė D.Kubilius, vairuotojo pažymėjimo jis niekada neturėjo, tačiau įgyti teisę vairuoti žada artimiausiu metu – jau baigė kursus vairavimo mokykloje.

„Aš esu išsilaikęs egzaminus vairavimo mokykloje, tik „Regitroje“ dar nelaikiau. Esu pusę kelio nuėjęs, pusės ne. Vairuoti galiu, tik šalia manęs turėjo sėdėti Laura, o automobilis turėjo būti pažymėtas M ženklu. Taip neįvyko, – Žmonės.lt pasakojo D.Kubilius ir pridūrė: – Be to, moku vairuoti nuo senų laikų, juk ir būdami vaikai automobilyje palaikydavome vairą...“

Paklaustas, kodėl vienas, be Lauros, šeštadienio vakarą sėdo prie vairo, D.Kubilius teigė, kad skubėjo į parduotuvę. „Turėjau suspėti į parduotuvę iki jos uždarymo, kad nupirkčiau vaikui maisto. O sustabdė mane Liepkalnio gatvėje. Per kvailą galvą išlėkiau, nereikėjo to daryti“, – apgailestavo žinomas pramogų verslo atstovas.

D.Kubiliui šis pažeidimas neatrodo sunkus, tačiau jam vis tiek teks apsilankyti teisme. „Viską spręs teismas, kuris skirs baudą. Ar bus nukeltas egzaminų laikymas, nežinau – tą irgi spręs teismas“, – kalbėjo D.Kubilius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai