Nerimo dienos Sasekso hercogienės šeimoje: policija sulaikė Meghan brolį

Thomas Markle jaunesnysis ir Meghan Markle su princu Harry
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-12 18:56
Penktadienio naktį policija sulaikė Sasekso hercogienės Meghan brolį Thomą Markle jaunesnįjį. Kaip skelbia užsienio naujienų portalas „Fox News“, T. Markle sulaikytas už greičio viršijimą bei vairavimą išgėrus.

Rašoma, kad vyras kelių policininkų sustabdytas Oregono valstijoje. Jis vairavo dideliu greičiu. Pareigūnai sustabdę T. Markle vairuojamą „Chevy Silverado“ automobilį pastebėjo, kad vyras neblaivus. Policininkų nuojauta pasitvirtino. Vyro kraujyje rasta 1,1 promilės alkoholio. Thomo automobilis – konfiskuotas. 

Thomas Markle jaunesnysis policijos akiratyje yra atsidūręs net keletą kartų. Visos bėdos dėl besaikio girtuokliavimo sukeltų buitinių konfliktų. 

Meghan Markle tėvas Thomas Markle pripažino, kad sūnus turi problemų dėl alkoholio. Anot jo, jam seniai reikia pagalbos. Tai patvirtino ir M. Markle sesuo Samantha – ji pripažino, kad brolis šią bėdą turi jau ilgą laiką. 

Beje, Thomas jaunesnysis prieš metus buvo pasodintas į areštinę. Tuomet policijos pareigūnai jį sulaikė dėl ginkluoto užpuolimo – jis buvo prispaudęs pistoletą prie savo sužadėtinės galvos.

Naujausi straipsniai