Policija pradėjo administracinę teiseną dėl M.A.M.A renginio Kaune: įvardijo, kokios baudos gresia

M.A.M.A apdovanojimų akimirkos / M.Repečkos nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2021-03-29 14:37
Policija pirmadienį pradėjo administracinę teiseną dėl muzikos apdovanojimų M.A.M.A renginio Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Policija pirmadienį pradėjo administracinę teiseną dėl muzikos apdovanojimų M.A.M.A renginio Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Pradėta administracinė teisena – lauksime organizatorių, dalyvių paaiškinimo ir paskui bus priimti sprendimai“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Administracinė teisena pradėta dėl visuomenės sveikatos teisės aktų pažeidimo, kai dėl to kilo pavojus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms karantino metu, esant ekstremaliajai situacijai.

Už tai fiziniams asmenims gresia 500–1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.

Dėl Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusio populiariosios muzikos apdovanojimų M.A.M.A renginio galimų pažeidimų policija sulaukė apie kelių dešimčių pranešimų.

Viešojoje erdvėje jau transliacijos metu kilo pasipiktinimas, kad nesilaikoma karantino taisyklių, nedėvima kaukių, nėra saugių atstumų. Kai kurie renginį pavadino „puota maro metu“.

Organizatoriai teigė, kad renginyje nebuvo nė vieno pašalinio žmogaus, visi dalyviai prieš apdovanojimus buvo testuojami dėl COVID-19, o personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes.

TV3 komentaras dėl M.A.M.A muzikos apdovanojimų

Pirmadienį komentarą išplatino ir apdovanojimų ceremonija transliavusi TV3 televizija.

„Per šiuos pandemijos metus aktyviai skatinome žmonių atsakingą elgesį. Kartu stengėmės, kad šiais sunkiais laikais žiūrovai gautų bent mažą galimybę praskaidrinti niūrią kasdienybę ir galėtų džiaugtis gyvenimu. Patys ar su prodiuseriais organizavome tokius projektus kaip „Velykos iš namų“, „Išsipildymo akcija“, „Aš tikrai myliu Lietuvą“, „Lietuvos garbė“ ir kitus. Juose visada buvo ne tik laikomasi karantino reikalavimų, bet ir TV žiūrovai motyvuojami taip elgtis.

M.A.M.A organizatoriai jau 10 metų organizuoja apdovanojimus, svečius, filmavimą ir galutinį transliacijų signalą, kuri gauna televizija. Deja, šį šeštadienį M.A.M.A organizatoriai nesuvaldė įvykusių momentų ir nuvylė tiek mus, tiek dalį visuomenės. Apgailestaujame dėl šio įvykio ir tikimės, jog rasime jėgų atleisti vieni kitų klaidas ir kartu įveikti pandemijos vargus“, – rašoma atsiųstame pranešime.

Naujausi straipsniai