N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Policija paviešino konfliktą sukėlusio E.Dragūno vaizdo įrašą: „Siūlome pamatyti neiškarpytą vaizdą“

Egidijus Dragūnas / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
AA

Ne kartą teismo salės slenksčius minęs atlikėjas Egidijus Dragūnas vis neatsikrato jį sekančio incidentų šleifo. Pirmadienį Lietuvos policija priminė prieš pusantrų metų įvykusį konfliktą su atlikėju kelyje ir pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame parodo, kaip iš tiesų tądien elgėsi Sel'as.

Pirmadienį oficialioje Lietuvos policijos „Facebook“ paskyroje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame 2020 rugpjūčio 31 dieną užfiksuotas atlikėjas Egidijus Dragūnas.
 
Tądien policijos pareigūnai Vilniuje sustabdė automobilį „Bentley“ vairavusį E.Dragūną. Policininkai teigė, kad atlikėjas vairuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu, E.Dragūnas su tokiu pažeidimu nesutiko ir teigė reikalavęs, kad su juo bendraujantis pareigūnas užsidėtų apsauginę veido kaukę.
 
Tarp atlikėjo ir pareigūnų kilus konfliktui, pastarieji panaudojo ašarines dujas bei antrankius ir jį sulaikė. Po sulaikymo nustatyta, kad atlikėjas buvo blaivus, iš areštinės jis buvo paleistas praėjus maždaug parai.
 
E.Dragūnas tuomet tvirtino, kad pareigūnai elgėsi netinkamai ir jį sustabdė tik todėl, jog jis yra gerai žinomas. Policijos departamentas teigė, kad E.Dragūnas nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų bei priešindamasis rankomis ir kojomis sudavė jiems keletą smūgių. Vėliau atlikėjo, nepripažinusio savo kaltės, laukė ilgas ir vis dar nesibaigiantis teisminis procesas.
 
„Ką pasirinktumėte Jūs?
 
Sutikti su padarytu pažeidimu ir susimokėti baudą, ar neigti kaltę, nevykdyti pareigūnų reikalavimų ir sukelti konfliktą, pasibaigusį sulaikymu?
 
Šis viešo asmens konfliktas su pareigūnais nutiko daugiau nei prieš pusantrų metų ir šiuo metu narpliojamas teisme. Versijų girdėjome daug ir įvairių, matėme kitos pusės viešinamus vaizdus, o jums siūlome pamatyti tikrą ir neiškarpytą vaizdą“, – rašoma įraše.
 
Pasidalindami vaizdo įrašu „Facebook“, Lietuvos policija iš anksto atsiprašo už vairuotojo leksiką.

Žiūrėkite vaizdo įrašą (N-18):

Primename, kad šis įvykis jau pradėtas nagrinėti teisme. Apklausti trys teismo medicinos ekspertai smulkiai apibūdino, kokie sužalojimai policininkams buvo padaryti, kaip konkrečiai jie galėjo kilti.

Tuo metu kovo gale posėdis buvo žlugęs dėl dviejų kiek netikėtų, tarpusavyje nesusijusių priežasčių: pats kaltinamasis tąsyk ryžosi iš viso nevažiuoti į teismą, prasitaręs, kad prastai jaučiasi, o tuometis E.Dragūno advokatas kone paskutiniu momentu pranešė, kad nebegali eiti savo pareigų.

Bylos nagrinėjimą teismas planuoja tęsti gegužės gale.

Egidijus Dragūnas (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau