Policija paviešino Kim Kardashian apiplėšimu įtariamų vyrų nuotraukas

Kim Kardashian ir jos pavogtas žiedas / Scanpix ir Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-20 12:49
Policija atskleidė daugiau šiurpių Kim Kardashian apiplėšimo detalių. Prancūzijos televizijoje buvo transliuojami vaizdai, aiškinantys, kaip apiplėšimas įvyko ir kaip buvo elgiamasi su žymia moterimi.

Paviešintame įraše galima matyti laidus, kuriais plėšikai surišo moters rankas, ir lipni juosta, kuria jie užklijavo Kim burną. Taip pat vaizdo įraše galima matyti įtariamuosius.

Kraują stingdantis vaizdo įrašas padeda geriau įsivaizduoti, ką teko patirti realybės šou žvaigždei, kai į jos prabangius viešbučio Paryžiuje apartamentus įsiveržė ginkluoti ir kaukes dėvintys vyrai. Kompiuteriu sukurtas vaizdas paaiškina, kaip buvo elgiamasi su žymia moterimi, kur ji sėdėjo ar stovėjo, kaip elgėsi užpuolikai.

2016-ųjų spalio mėnesį Paryžiuje Kim buvo apiplėšta – iš jos tuomet buvo pavogta daugiau nei 10 mln. JAV dolerių vertės juvelyrinių dirbinių, o jai pačiai grasinta ginklu.

Veidus kaukėmis slėpę plėšikai įsibrovė į Kim apartamentus, įstūmė ją į vonios kambarį, o į nugarą įrėmė šaunamąjį ginklą. Moteris patyrė didelį sukrėtimą ir kelis mėnesius nesirodė viešumoje, dingo iš socialinių tinklų.

Prancūzijos žiniasklaida skelbė, jog policijai pavyko atgauti vieną iš pavogtų papuošalų, o ant jo rasti plėšiko DNR pėdsakų. Dėl to buvo sulaikyta net šešiolika įtariamųjų.

Kim Kardashian, vos prieš kelis mėnesius patyrusi siaubingą apiplėšimą Paryžiuje, svarsto apie dar vieną apsilankymą Prancūzijos sostinėje. Moteris ketina ten nuvykti dėl kasmet vykstančios Paryžiaus madų savaitės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai