Policija nutraukė teiseną dėl Gedimino Jauniaus elgesio – nusižengimo požymių nėra

Gediminas Jaunius
Autorius: BNS, Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-17 17:42
Policijos departamentas gegužės 12 dieną pranešė nutraukęs administracinę dėl Vilniaus savivaldybės tarybos nario Gedimino Jauniaus veiksmų, nes juose nenustatyta administracinio nusižengimo požymių.

Pasak departamento, administracinė teisena dėl pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo buvo pradėta balandžio 3-iosios naktį, kai pareigūnai atvyko į iškvietimą sostinės Krivūlės gatvėje. 

Tąkart pranešta, kad viename iš butų yra triukšmaujama, garsiai leidžiama muzika. Atvykę pareigūnai nustatė aštuonis asmenis, pažeidusius karantino reikalavimus, o surašant dėl to protokolus prie jų priėjo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu prisistatęs asmuo, kuris, kaip tuomet teigė policija, trukdė pareigūnams dirbti ir nevykdė jų reikalavimų. 

Tą pačią naktį G.Jaunius buvo pristatytas į policijos komisariatą ir pradėta teisena dėl pareigūnų reikalavimų nevykdymo. 

Policijos departamento teigimu, ši teisena buvo nutraukta balandžio 30 dieną, nustačius, kad G.Jauniaus padaryta veika neturi administracinio nusižengimo požymių. 

Šiuo laikotarpiu Vilniaus apskrities policija taip pat atliko tarnybinį patikrinimą dėl galbūt neteisėtų pareigūnų veiksmų, tačiau jo metu nenustatyta, kad policininkai būtų pažeidę įstatymus. 

Tiesa, tyrimo metu nustatyta, kad tarnybinis automobilis, kuriuo G.Jaunius buvo pristatytas į komisariatą, neatitiko švaros ir higienos reikalavimų. Į tai atkreiptas pareigūnų ir padalinių vadovų dėmesys.

Gediminas Jaunius / Gretos Skaraitienės ir asmeninio archyvo nuotr.
Gediminas Jaunius / Gretos Skaraitienės ir asmeninio archyvo nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama