Policija nustatė vyrą, Vilniaus centre iškeikusį Arvydą Anušauską ir jo šeimą

Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

Vilniaus apskrities policija nustatė tapatybę vyro, kuris pirmadienį Vilniaus centre necenzūriniais žodžiais keikė Seimo narį Arvydą Anušauską ir jo šeimą.

Policijos duomenimis, incidentas Gedimino prospekte nutiko apie 13.30 val. Apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad nusižengimu yra įtariamas anksčiau ne kartą už įvairius administracinius nusižengimus baustas 1975-aisiais gimęs vyras.

Pasak J. Samorokovskajos, policijoje yra pradėta administracinė teisena dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo. „Jam gresia bauda nuo 30 iki 140 eurų (...) jis nebuvo sulaikytas, tiesiog nustatyta gyvenamoji vieta, su juo bus susisiekta ir jam bus surašytas protokolas“, – sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė.

Apie incidentą feisbuke pirmadienį pranešė ir parlamentaras A. Anušauskas. Jo teigimu, nepažįstamas vyras mėgino užpulti jį vaikštantį su šeima ir vėliau pasišalino.

Arvydas Anušauskas ir Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Primename, kad vakar vidurį dienos su žmona ir vaiku užpultas Arvydas Anušauskas iš karto kreipėsi į teisėsaugą. Vyras tikino, kad užpuoliko įžeidinėjimai buvo adresuoti būtent jam. 

Platesnis Arvydo Anušausko komentaras ir incidento vaizdo įrašas: Vilniuje užpultas Arvydas Anušauskas su šeima: chuliganą nufilmavo ir ėmėsi teisinių veiksmų

Skaitykite daugiau