Policija bando išsiaiškinti, kas ir kodėl į dainininką Ruslaną Kirilkiną Linksmakalnio scenoje paleido petardą

Ruslanas Kirilkinas / „Ad verum“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-23 11:17
Kadangi šeštadienio vakarą Linksmakalnio kaime koncertavęs Ruslanas Kirilkinas dėl į jį mestos petardos taip niekam ir nepasiskundė, iniciatyvos ėmėsi Kauno rajono policijos komisariatas: pirmadienį dėl įvykio pradėta tirti administracinė byla. Pareigūnai siekia išsiaiškinti įvykio aplinkybes ir nubausti kaltininkus.

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad šeštadienį R.Kirilkino koncertas Linksmakalnyje, Kauno rajone, buvo nutrauktas dėl to, kad klausytojas metė į dainininką petardą. Nepataikė, bet susirinkusiuosius išgąsdino, o pats R.Kirilkinas iš Linksmakalnio išvažiavo scenoje atlikęs vos dvi dainas. 

R.Kirilkinas po incidento į policijos pareigūnus taip ir nesikreipė. Dėl susiklosčiusių aplinkybių jis tikino esąs nusivylęs Linksmakalnio seniūnija, neužtikrinusia apsaugos renginio metu. Seniūnijos atstovai policijai taip pat nepaskambino.

Pirmadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius Žmonės.lt pasakojo, kad situacija sudomino vietos policiją: nors pareigūnų po incidento į Linksmakalnį niekas nekvietė, sužinoję apie įvykį jie prisistatė patys. Vietoje pareigūnai išsiaiškino asmens, į sceną paleidusio petardą, tapatybę, tačiau niekieno skundų taip ir nesulaukė, todėl veiksmų nesiėmė. 

Vis dėl to pirmadienį Kauno rajono policijos komisariate pradėta tirti administracinė byla – policijos pareigūnai patys nutarė išsiaiškinti įvykio aplinkybes ir, jei yra kaltų, juos rasti. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Administracinė teisena pradėta remiantis informacija, kuri pasirodė viešojoje erdvėje. Gali būti, kad ištyrus įvykį bus surašytas protokolas dėl administracinio teisės pažeidimo. Tačiau dar nežinia, kokiu kodekso straipsniu būtų remiamasi – policija renka informaciją, ketina apklausti pora žmonių, tada ir paaiškės, ar protokolą rašyti dėl chuliganizmo, viešosios tvarkos pažeidimo, petardų naudojimo ar dar ko nors. Nors nukentėjusių nėra, gali būti, kad pažeistos kokios nors kitos taisyklės“, – Žmonės.lt sakė K.Kasciukevičius.

Apmėtė kiaušiniais

Tai jau ne pirmas kartas, kai scenoje stovintis R.Kirilkinas kuo nors apmėtomas. Antai pernai vasarį Aukštadvario miestelyje vykusio koncerto metu nepatenkintas klausytojas dainininką apmėtė kiaušiniais ir sužalojo jo veidą. 

Tąsyk į koncerto vietą atvykę medikai R.Kirilkiną išgabeno į Trakų ligoninę. Po apžiūros jam buvo nustatyti viršutinės lūpos, smakro ir kairės ausies sumušimai. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai