Pokylyje „AmCham Christmas Gala 2017“ – ir besilaukianti Kristina Zmailaitė

Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-09 20:26
Kasmetinis labdaros pokylis „AmCham Christmas Gala“ šiemet sutraukė kaip niekada daug garbingų svečių.

Kiekvienais metais, likus kelioms savaitėms iki Šv. Kalėdų, asociacija „American Chamber of Commerce“ organizuoja jau tradicija tapusį labdaringą Gala renginį. Šių metų šventinis renginys yra švenčiamas jau šešioliktą kartą. Labdaringas vakaras prabangiame „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje sulaukė per 200 kviestinių svečių, kurių tarpe užsienio šalių ambasadoriai, verslo ir politikos atstovai bei kiti garbūs svečiai rinkosi ne tik linksmai praleisti vakarą, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo.

Renginio metu buvo organizuojama labdaringa loterija, kurios metu surinktos lėšos papildė asociacijos labdaros fondą. Loterijos metu svečiai burtų keliu buvo apdovanoti įspūdingais prizais. Jų tarpe, SPA kelialapiai, grožio procedūros, nakvynės ir vakarienės prabangiuose viešbučiuose bei kiti vertingi prizai. Specialiuoju renginio prizu tapo ypatinga dovana – užrakintas seifas su paslaptingais vertingais prizais viduje. Be viso to, vakaro ašimi tapo garsaus Lietuvos šefo, Deivydo Praspaliausko pasirodymas vakarienėje, kuris vakaro aukcione įsteigė specialųjį savo prizą: naująją savo išleistą knygą, vakarienę „Amandus“ restorane bei savo gamybos tortą.

Surinktos lėšos (10640 EUR) iš praėjusių metų labdaringos Gala vakarienės, „American Chamber of Commerce“ valdybos sprendimu, buvo skirtos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai nacionalinei socialinio saugumo kampanijai „Už saugią Lietuvą“ bei „Gelbėkit vaikus“ organizacijai.

„Džiaugiamės, jog Kalėdinis labdaringas Gala renginys gyvuoja jau šešiolika metų ir kiekvieną kartą suburia gausų būrį svečių, kurie išlieka neabejingi kilnios idėjos tikslui. Mums yra be galo malonu prisidėti prie svarbių socialinių iniciatyvų, kurios kažkam gali išpildyti svajones ir reikšti labai daug“,- sako „American Chamber of Commerce“ valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai