Pokyčių projektas su „Bogomolov’ Image School“

Pokyčių projektas. Prieš ir po
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 10:53
Žurnalo „Ji“ ir Tarptautinio mokymo centro „Bogomolov’ Image School“ projektas „Pasikeitimai 2017“ baigėsi! Iš žurnalo ir portalo Ji24.lt skaitytojų buvo atrinktos 7 dalyvės. Naują įvaizdį joms kūrė Tarptautinio mokymo centro „Bogomolov’ Image School“ studentai – dabar jau profesionalūs įvaizdžio dizaineriai. Projektui vadovavo specialiai iš Rygos pakviesta stilistė Evita Ormane. Pristatome antrąją projekto dalyvę Eglę.

Eglė, 46 metai, baldų projektuotoja

Eglė gyvena Vilniuje, yra išsiskyrusi dviejų vaikų mama. Moteriai teko išgyventi itin sunkų laikotarpį, po kurio atsirado nepasitikėjimas savimi. Laimei, išaušo diena, kai Eglė suprato – laikas pamilti save iš naujo. Projekto dalyvė tikėjosi ne tik išorinių, bet ir vidinių pokyčių. Juk tik pasikeitus vidiniam pasauliui ir susigrąžinus pasitikėjimą savimi ateis sėkmė visose gyvenimo srityse.

Šukuosena

Plaukai buvo nudažyti tamsios kavos atspalviais, o galiukai subtiliai pašviesinti. Parinkta piksi šukuosena sukūrė drąsios ir nepriklausomos moters įspūdį. Formuojant šukuoseną buvo kilstelėtos šaknys, o plaukai sušukuoti atgal. Taip vizualiai padidinta jų apimtis. Dėl tokios šukuosenos Eglė tapo vizualiai aukštesnė, o jos veidas – simetriškesnis.

Makiažas

Specialistai parinko natūralių šiltų atspalvių paletę, kuri suteikė veidui gaivumo. Tamsios spalvos modeliavimo priemone pakoreguota veido forma. Paryškinti antakiai. Tamsūs akių šešėliai žvilgsniui suteikė gyvumo, vizualiai kilstelėjo pakritusius vokus.

Garderobas

Eglei buvo pasiūlytas praktiškas ir stilingas garderobas, kuris atskleidė jos individualumą ir pabrėžė menišką moters prigimtį. Nors visi drabužių deriniai išlaiko tą pačią tematiką, kiekvienas iš jų kuria savitą charakterį ir nuotaiką.

1 derinys

Pokyčių projektas. 1 derinys
Pokyčių projektas. 1 derinys

Derinį sudaro išskirtinio kirpimo ir įvairių audinių (oda, zomša, trikotažas ir kt.) drabužiai. Tačiau čia nėra nieko nereikalingo – viskas atrodo labai darnu.

 • Žaketas, „Julija Janus“, 190 Eur.
 • Džemperis, „Julija Janus“, 135 Eur.
 • Puspaltis, „Massimo Dutti“, 225 Eur.
 • Kelnės, „Julija Janus“, 150 Eur.
 • Bateliai, „Julija Janus“, 110 Eur.
 • Rankinė, „Bags & More“, 39 Eur.

2 derinys

Pokyčių projektas. 2 derinys
Pokyčių projektas. 2 derinys

Derinio akcentas – originali pilko trikotažo suknelė-tunika, pagyvinta kontrastingais tamsiais aksesuarais. Sudėtingos plastiškos linijos, achromatinės pilkai juodos spalvų gamos ir rankų darbo papuošalai sukūrė itin subtilų įvaizdį.

 • Suknelė, „Julija Janus“, 165 Eur.
 • Ilgos pirštinės, „Julija Janus“, 20 Eur.
 • Ilgaauliai, „Salamander“, 399 Eur.
 • Rankinė, „Julija Janus“, 100 Eur.
 • Kaklo papuošalas, „Julija Janus“, 20 Eur.

3 derinys

Pokyčių projektas. 3 derinys
Pokyčių projektas. 3 derinys

Puošnus ir elegantiškas įvaizdis vakarui. Kokteilinė Audrey Hepburn stiliaus suknelė, lakiniai bateliai ir maža delninė. Deriniui prabangos suteikė žvilgaus kailio paltukas.

 • Suknelė, „Premium“, 225 Eur.
 • Kailinis paltukas, „City“, 300 Eur.
 • Aukštakulniai, „Salamander“, 205 Eur.
 • Delninė, „Salamander“, 69 Eur.

4 derinys

Pokyčių projektas. 4 derinys
Pokyčių projektas. 4 derinys

Įvairių stilių ir kultūrų derinys. Rytietiško stiliaus sujuosiamas paltas, Viktorijos laikus menanti palaidinė, gotikinė estetika ir gatvės mada. Tai savimi pasitikinčios, nepriklausomos moters, kuri mėgsta eksperimentuoti, įvaizdis.

 • Sujuosiamas paltas, „Julija Janus“, 180 Eur.
 • Palaidinė, „Massimo Dutti“, 69 Eur.
 • Kelnės, „Julija Janus“, 150 Eur.
 • Aulinukai, „Julija Janus“, 110 Eur.
 • Rankinė, „Julija Janus“, 100 Eur.

EGLĖS KOMENTARAS

„Be galo norėjau tapti šio projekto dalyve, tad kai sulaukiau organizatorių skambučio, labai apsidžiaugiau.

Kai išgirdau, kaip stilistės Oksana ir Daiva numatė keisti mano įvaizdį, iš karto sutikau. „Julija Janus“ salone matavausi man parinktus drabužius ir be galo džiaugiausi. Esu be galo dėkinga abiem stilistėms už komplimentus, parinktą įvaizdį ir labai šiltą bendravimą.

Kai namo grįžau su nauja šukuosena ir makiažu, vaikai labai džiaugėsi nauju įvaizdžiu. Draugės, kurioms nusiunčiau nuotrauką, apipylė komplimentais. Sakė, kad atrodau labai savimi pasitikinti ir stipri. Buvo miela.

Dabar aš jau žinau, kokius drabužius turiu įsigyti, kaip kirptis ir šukuotis plaukus. O kai žinai ir labai nori, viskas įvyksta savaime.“

Pokyčių projekto dalyvė Eglė su stilistų komanda
Pokyčių projekto dalyvė Eglė su stilistų komanda

Įvaizdžio dizainas: Daiva Bulskienė, Oksana Kubilienė („Bogomolov’ Image School Lithuania“, Vilnius).

Šukuosena: Oksana Kubilienė (salonas „Beauty Room“, Vilnius).

Makiažas: Jurga Kartunavičiūtė („Make-up Atelier School“, Vilnius).

Manikiūras: Jūrate Jonutienė (salonas „Studija 1“, Vilnius).

Nuotraukos: Andrius Zigmantas (studija „Pix“, Vilnius).

Darbo vadovė: Evita Ormane (Ryga).

Drabužiai ir aksesuarai – PC „AKROPOLIS“ (Vilnius).

Naujausi straipsniai