Pokštauti su Holivudo garsenybėmis pamėgęs ukrainietis Vitalijus Sediukas atsiprašė už savo išsišokimus

Vitalijus Sediukas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-03 17:31
Ukrainiečių žurnalistas Vitalijus Sediukas, įgijęs abejotiną šlovę dėl savo išpuolių prieš tokias žvaigždes kaip Bradas Pittas ir Willas Smithas, atsiprašė garsenybių dėl tokio savo elgesio.

Šiurkščiais pokštais pagarsėjusiam Vitalijui Sediukui, kuris praėjusią savaitę per filmo „Piktadarės istorija“ („Maleficent“) premjerą Los Andžele smogė į veidą aktoriui Bradui Pittui, buvo liepta laikytis atokiai nuo renginių su garsenybėmis; jam taip pat pateikti kaltinimai dėl užpuolimo ir sumušimo.

Penktadienį teismas 25-erių Vitalijui Sediukui skyrė 20 parų viešųjų darbų, 36 mėnesių bandomąjį laikotarpį ir 220 JAV dolerių baudą. Jam taip pat nurodyta būti ne arčiau nei už 500 jardų (apie 460 metrų) nuo bet kokių renginių su Holivudo garsenybėmis.

Su teisėju nenoriu juokauti, todėl bausmę priimu rimtai, nes viena yra linksmintis, o kita – turėti teisinių problemų.

Pirmadienį pirmajame savo interviu po teismo laidos „Extra“ vedėjui Mario Lopezui skandalingasis žurnalistas mėgino išaiškinti, kodėl jis ėmėsi tokių keistų pokštų garsenybių susibūrimo vietose.

„Aš esu kitoks vaikinas, mąstantis kitaip ir kitaip suprantantis pramogų dvasią, kurios Holivudo žmonės, ko gero, niekada anksčiau nėra patyrę. Tai kažkas kitaip, prieštaringa, neįprasta, ir tai sunku paaiškinti. Aš esu normalus, bent jau taip manau“, – sakė Vitalijus Sediukas.

„Atsiprašau už nepatogumus, kuriuos sukėliau daugeliui įžymybių, susidūrusių su mano pramogų stiliumi. Gailiuosi, kad sukėliau nepatogumų Brangelinai (Pittui ir Angelinai Jolie). Aš žinojau, kad jų vaikų šalia nebus. Tačiau jie atėjo į premjerą ir aš atitraukiau dėmesį nuo tokios svarbios akimirkos“, – kalbėjo žurnalistas.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Komentuodamas penktadienį jam skirtą bausmę Vitalijus Sediukas pridūrė: „Su teisėju nenoriu juokauti, todėl bausmę priimu rimtai, nes viena yra linksmintis, o kita – kai turi teisinių problemų. Ir reikia pasakyti, kad dėl to turiu labai daug pasekmių, kurias dabar patiriu“.

Per ankstesnius incidentus Vitalijus Sediukas mėgino palįsti po suknele aktorei Americai Ferrerai, įsiveržė į sceną dainininkei Adele sakant padėkos kalbą per „Grammy“ muzikos apdovanojimų ceremoniją, per Aktorių gildijos apdovanojimus parpuolė ant kelių ir apkabino Bradley Cooperį, kone sugrūsdamas savo galvą jam į tarpkojį (taip pat jis yra pasielgęs ir su Leonardo DiCaprio), taip pat žurnalistas yra gavęs antausį nuo Willo Smitho, kai bandė šį pabučiuoti.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama