Pokštas ar tiesa? Enrique Iglesias pasiskelbė išsiskyręs su Ana Kurnikova

Enrique Iglesiasas ir Anna Kournikova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-16 09:55
Enrique Iglesias (39 m.) išsiskyrė su buvusia tenisininke Ana Kurnikova (33 m.) – išgirdę tokį atlikėjo pareiškimą sutriko ne vien dainininko gerbėjai, bet ir žurnalistai.

Praėjusį penktadienį po savo koncerto Los Andžele dainininkas kalbėjosi su žurnalistais ir labai rimtu veidu pareiškė, kad išsiskyrė su Ana Kurnikova. Tiek patys žurnalistai, tiek jo gerbėjai tai priėmė kaip dar vieną dainininko pokštą. Dainininko žodžių rimtais nepalaikė net patys didžiausi pasaulio naujienų portalai, nieko neskelbiantys apie tariamas jo skyrybas su ilgamete mylimąja.

„Pasakysiu jums kai ką: kai susitinkame su žmonėmis ir pradedame bendrauti, pirmas klausimas visada būna – ar esi vedęs? Ar turi vaikiną? Merginą? Ar turi vaikų? Tai normalu“, – kalbėjo Enrique Iglesias. Pasinaudojęs proga vienas žurnalistas paklausė atlikėjo: „O tu ar jau esi vedęs?“. Dainininko atsakymas nustebino, ir net prajuokino, visus: „Šiuo metu aš esu išsiskyręs. Išsiskyriau prieš tris dienas ir norėjau jums pasakyti šitą ekskliuzyvą. Aš rimtai. Ne, rimtai, nesijuokite.“

Nors pareiškęs apie skyrybas atlikėjas ir nesišypsojo, tačiau tai dar nereiškia, kad jis nejuokavo. Dainininkas visada garsėjo neįprastu humoro jausmu ir nevengdavo patraukti per dantį savo santykių su rusų gražuole. Dar visai neseniai pats Enrique Iglesias sakė, kad Ana – jo „gyvenimo moteris ir geriausia visų jo nuotykių partnerė“.

Enrique Iglesias ir Ana Kurnikova kartu jau 13 metų – jiedu susipažino 2001-aisiais, kai Ana filmavosi jo dainos „Escape“ vaizdo klipe.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai