Pokalbių laidoje savo tėvui karčių žodžių negailėjusi Vasha sulaukė jo atsako ir klausimo „Kodėl?“

Gabrielės Rutkauskienės-Vashos dukros Adrijos krikštynų akimirka / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 23:22
Pirmadienio vakarą LNK eteryje pasirodė naujausia „Nuo... Iki...“ laida, kurioje savo istoriją papasakojo „Dinamikos“ vokalistės Viktorijos Mauručiatės dukra Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Mergina džiaugėsi, kad atkartojo mamos istoriją ir dukros susilaukė dar būdama visai jauna.

Televizijos laidoje Gabrielė pasakojo ne tik apie santykius su mylimuoju krepšininku Ronaldu Rutkausku, bet ir su savo pačios tėvais.

Laidoje pasakojama, kad Gabrielė neprisimena savo tėvo Gedimino Grygolaičio, nors jis buvo trumpam susituokęs su Viktorija. Dukrą Viktorija augino viena. Tėvas nenorėjo atsakomybės – taip tikina Gabrielė.

Ji prisimena savaitgalius ir vakarus, kuomet mama koncertuodavo, leisdavusi su seneliais.

Kai Gabrielei buvo ketveri, jos mamos gyvenime atsirado Artūras Butkevičius, kurį Gabrielė ėmė vadinti tėčiu. Apie jį jauna moteris iki šiol kalba tik šiltai.

„Žinojau, kad mano tėtis – Artūras. Jis mane augino kaip tėtis, rūpinosi, suteikė finansinę pagalbą, bet ta tuštuma viduje visada išlikdavo, nes aš nežinojau, kas iš tikrųjų yra mano tėtis. Aš iš jo negavau jokio rūpesčio. Pasakyti Tėti aš jam ir dabar dar turbūt negalėčiau, nes jis nėra tėtis. Tėtis yra tas, kuris užaugino. Jis – tiesiog biologinis tėvas.

Visada buvo tas skausmas viduje, nes jis manimi nesidomėjo ir nenorėjo nei pamatyti, nei sužinoti, kaip aš atrodau... Iš tiesų, kaip aš atrodau, jis žinojo iš spaudos, žurnalų. Bet iš jo jokių pastangų niekada nebuvo su manimi bendrauti“, – prieš televizijos kameras širdį liejo Gabrielė.

Tik Gabrielė ir jos tėvas žino, kiek iš tiesų G.Grygolaitis domėjosi savo dukra, bet aišku, kad pirmadienio vakarą vyras žiūrėjo „Nuo... Iki...“ Įsižeidęs tėvas parašė viešą žinutę savo dukters feisbuke, leisdamas suprasti, kad Gabrielės papasakota istorija neatitinka tikrovės.

„Kodėl? Tokia neapykanta jaunos moters. Žinant tik... gal vieną Tiesą?

Ar troškulys viešumo? Bet kokia kaina“, – toks G.Grygolaičio įrašas atsirado Gabrielės feisbuko paskyroje. Beje, pati Gabrielė atsakė į jo žinutę pasišaipydama iš pasirodymo feisbuke: „O, subrendęs vyras apsireiškė.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai