Pokalbių laidoje Miley Cyrus savo krūtis pridengė tik širdies formos lipdukais

Miley Cyrus / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Skandalingoji dainininkė Miley Cyrus į tiesioginę televizijos pokalbių laidą atlikėja atėjo nuogas krūtis prisidengusi tik blizgančiais širdelės formos lipdukais.

Trečiadienio vakarą Miley Cyrus dalyvavo tiesioginėje pokalbių laidoje „Jimmy Kimmel Live“, ir vos tik pasirodžiusi žiūrovams privertė juos aiktelėti – ant pečių atlikėja buvo užsimetusi švarkelį, o jos nuogas krūtis tedengė širdelės formos lipdukai.

„Man šiek tiek šalta, reikėjo apsivilkti marškinėlius“, – pajuokavo dainininkė, atsisėdusi šalia 47-erių laidos vedėjo.

Jimmy Kimmelis neslėpė, kad toks jo viešnios įvaizdis verčia jį raudnuoti, tačiau Miley jam atkirto: „Tiesiog žiūrėk į mano antakius“.

Miley Cyrus ir Jimmy Kimmelis / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nuotrauka iš nudistų pliažo pasidalijusi manekenė Julija Steponavičiūtė: „Visiškai dėl jos nesijaudinu“

Paklausta, kaip į tokį jos įvaizdį reaguoja jos tėtis, garsus kantri muzikos dainininkas Billy Ray Cyrusas, Miley taip pat neieškojo žodžio kišenėje: „Mano tėtis nežino, kaip įsijungti televizorių, – pajuokavo ji, tačiau tuojau pat pridūrė: – Jam labiau patinka, kad aš esu plikais papais ir esu geras žmogus, negu kad būčiau prisidengusi marškinėliais, bet būčiau kalė.“

Dalyvaudama toje pačioje laidoje užsimaskavusi Miley Cyrus buvo išsiųsta į Los Andželo gatves, kad paklausinėtų praeivių, ką jie iš tiesų mano apie Miley Cyrus.

Vienas praeivis dainininkei išklojo, kad jam tiesiog nepatinka jos stilius ir visa jos šeima, o ji taip iššaukiančiai elgiasi vien dėl to, kad trokšta dėmesio. Kitas sakė, kad jam labiau patinka Taylor Swift. O vienas vyrukas atkreipė dėmesį, kad jį kalbinanti reporterė labai panaši į pačią Miley Cyrus ir demaskavo ją.

Skaitykite daugiau