Pokalbių laidoje garsios moterys patars, kaip priversti vyrą nusivesti ją prie altoriaus

Vestuviniai žiedai / Photos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-14 11:18
Toks klausimas kankina daugelį moterų. Patarimais, kaip užkariauti mylimą žmogų, pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ dalinosi žinomi šalies žmonės.

„Žinokite, pradžioje buvo atvirkščiai – gamindavo Žilvinas ir laukdavo, kol aš grįšiu namo“ – pasakojo Seimo nario Žilvino Šilgalio žmona Lina Šilgalienė. Pasirodo, jos vyras santykių pradžioje buvo itin romantiškas.

Tikriausiai todėl parlamentaras šiandien turi ką patarti šeimyninės laimės kūrimo tema. Tai, jog su būsima žmona Ž.Šilgalis norėtų praleisti visą likusį gyvenimą, jis suprato praėjus vos porai savaičių nuo poros bendravimo pradžios.

Kita laidos dalyvė Agnė neslėpė patirianti tėvų spaudimą dėl vestuvių. Tačiau pati mergina apie šiuolaikinius vyrus turi savo nuomonę – geriau jokio negu bet koks.

Atlikėja Katažina Nemycko prisipažino, kad ji jau yra pasiruošusi kurti šeimą.

„Nemeluosiu – labai noriu šeimos. Ir jeigu reikės, pati pasipiršiu Deivydui“, – kalbėjo kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus mylimoji.

Laidoje dalyvavusi ekstrasensė išpranašavo, kada dainininkė K.Nemycko susilauks pirmagimės ir atskleidė burtus, kurie padės prisivilioti patinkantį vyrą ar moterį.

O gal iš tiesų kelias į širdį eina per skrandį? Kokį viliojimo planą, paremtą maisto gamyba, išdėstė auksinio peilio savininkas Ruslanas Bolgovas? 

„Pirmiausia vyras turi atidirbti, o paskui duos viską“, – juokavo žinomas virtuvės šefas.

Kaip reikia atrodyti, elgtis ir kokį maistą rinktis norint nusitempti vyrą prie altoriaus, sužinosite rytoj, trečiadienį 18.55 val. laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai