Poilsį su darbu Baku derinantis Donatas Montvydas: „Nenoriu leisti sau abejoti savo pasirodymu“

Donatas Montvydas / Eurovision.tv nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-22 07:30
Artėjant pirmajam Azerbaidžane šiemet vykstančio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinaliui, kuris bus tiesiogiai transliuojamas jau antradienį, gegužės 22-ąją, Lietuvos atstovas Donatas Montvydas pasakojo pasirinkęs stebėti pirmuosius savo konkurentus per televiziją ir prisipažino besidžiaugiantis geru režimu – atlikėjui pavyksta ir apžiūrėti Baku bei miesto apylinkes, ir pailsėti.

 „Kaip žmogus, žvelgiantis į šį konkursą plačiai atmerktomis akimis, aišku, norėčiau išvysti areną iš vidaus kaip žiūrovas. Pirmasis pusfinalis – tai puiki proga, tad iš dalies tikrai norėčiau stebėti renginį. Man, kaip dalyviui, leista pačiam spręsti, kaip elgtis, juk nuo to priklauso ir mano pasirodymas, ar aš nenuvargsiu, ar nenusiteiksiu kitaip matydamas kitus atlikėjus... Pats nusprendžiau, kad geriau pasižiūrėti pasirodymus per televiziją. Noriu stebėti, kokios yra klaidos daromos kitų dainininkų, nes juk didžioji auditorijos dalis stebės mano šou būtent per televiziją, ši dalis pati svarbiausia“, – pirmadienio vakarą portalui Žmonės.lt sakė dainininkas.

Jis teigė jau pajutęs, kokia atmosfera tvyro didingoje „Crystal Hall“ arenoje ir, nors ši masina, norintis rūpintis savo pasirodymu. „Žinau, kad stebint pirmąjį pusfinalį arenoje būtų daug triukšmo, apsaugos, netvarkos, tad nutariau kreipti dėmesį į klaidas, kurias galima pastebėti tik per ekraną ir kuo daugiau koncentruotis į savo pasirodymą“, – kalbėjo D.Montvydas.

Drąsiai besijaučiantis dainininkas teigė neleidžianti sau dvejoti nė sekundės. „Nenoriu ir negaliu leisti sau suabejoti savo pasirodymu. Aš žinau, kad įdėjau labai daug darbo, laiko. Atidaviau save maksimaliai, todėl galiu sau pats pasakyti, kad privalau neabejoti savimi, tikėti, kad parodysiu viską, ką galiu. Galiu laimėti ne tik pagal skaičius – pirmą, antrą ar trečią vietą, bet ir jaustis gerai prieš save. Ketinu dainuoti taip, kad šį šou galėčiau parodyti vėliau kaip savo vizitinę kortelę“, – tikino Lietuvos atstovas.

Pirmąsyk Azerbaidžane besilankantis Donatas pasakojo derinantis jam privalomą poilsį prieš šou ir nuotaikingas ekskursijas. „Kadangi mūsų vadovas Audrius Giržadas organizuoja mums keliones, suteikia galimybę aplankyti gražias vietas, paplūdimį, stengiuosi derinti poilsį ir malonumus. Svarbiausia būti gerai pailsėjus ir puikiai pasirodyti „Eurovizijoje“. Man pavyksta viską suderinti. Šiandien buvome pajūryje, maudėmės, leidau laiką pavėsyje, nes balsui negerai persikaitinti. Vėlyvuose vakarėliuose, kurie rengiami vakarais ar naktimis, aš stengiuosi nedalyvauti – tik padainuoju, pristatau save ir einu ilsėtis“, – kalbėjo jis.

D.Montvydas tikino kelionės metu turįs visišką laisvę. „Eurovizija“ – tai atlikėjo konkursas ir mano nuomonės yra paisoma. Kai esu pavargęs, taip ir pasakau. Visa delegacija gali veikti ką nori, o aš stengiuosi balansuoti – kaip įmanoma daugiau pasiimti iš Baku, kad galėčiau po 20 metų papasakoti savo vaikams, bet ir neprarasti formos, ilsėtis, išsimiegoti ir gerai maitintis. Galiu tik pabrėžti, kad poilsis manęs nevaržo ir džiaugiuosi savo geru režimu“, – šypsojosi vaikinas.

Pirmadienio vakarą su vietos lietuvių bendruomene susitikęs dainininkas antradienį ruošiasi gerai išsimiegoti ir vakare stebėti pirmojo pusfinalio pasirodymus, o trečiadienį D.Montvydo lauks dvi generalinės antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio repeticijos.

15min.lt

Naujausi straipsniai