Podkasto „Vėl tie patys“ kūrėjai: „Tai darome, nes mums – smagu“

Mantas Katleris ir Mantas Stonkus televizijoje turės savo laidą / P. Veberio ir R. Skaisgirio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-03 17:25
Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko pirmas tokio tipo renginys Lietuvoje, kuriame savo gerbėjus artimu susitikimu pradžiugino lietuviško podkasto „Vėl tie patys“ kūrėjai – Mantas Stonkus, Rolandas Mackevičius ir Mantas Katleris.

Projektą pradėję dar tik spalio mėnesį, šiandien vedėjai jau gali pasigirti, kad kiekvieną savaitę atsiduria pirmose vietose tarp daugiausiai peržiūrimų lietuviškų video, o vos paskelbus apie organizuojamą podkasto filmavimą su gyva auditorija – visos vietos užsipildė per mažiau nei vieną minutę.

„Laukiam, jaudinamės, nekantraujam. Šiandien ateis šimtas mūsų Patreonų (Red.past. Patreon – platforma, kurioje žmonės gali pasirinkta suma paremti savo mėgstamus kūrėjus), tapkite jais, jei ateityje norėsite tokių išskirtinių renginių. O dabar einame ruoštis“, – pirmaisiais įspūdžiais prieš prasidedant filmavimui dalinosi Mantas Stonkus, kuris, susirinkus žiūrovams, kartu su kolegomis neskubėjo lipti ant scenos, bet su kiekvienu asmeniškai sveikinosi prie durų, kvietė daugiau pabendrauti asmeniškai, nusifotografuoti.

Mantas Kalteris, Mantas Stonkus ir Rolandas Mackevičius/ Martyno Stankaičio nuotr.
Mantas Kalteris, Mantas Stonkus ir Rolandas Mackevičius/ Martyno Stankaičio nuotr.

Nors užėmę savo vietas priešais kameras vyrai neslėpė, kad nerimauja, kaip viskas pavyks, greitai jaudulį pakeitė net beveik tris valandas trukęs juokas. Žiūrovai turėjo galimybę užduoti klausimus iš savo vietos, o diskusijai tarp salės ir vedėjų įsibėgėjus, Mantas Katleris pakvietė visus pasilikti ir po filmavimo: „Iki kelintos valandos mes dar galim čia būti? Kai baigsim, liekam visi kartu dar pasėdėti“. Iki vėlaus vakaro trukusio pokalbio kulminacija tapo Manto Stonkaus pažadas – jei Lietuvos atstovas „The Roop“ šiais metais laimės „Euroviziją“, jis sušoks jų šokį, su kojine prisidengęs vos vieną vietą.

Po renginio Rolandas Mackevičius dalinosi, kad šis kartas buvo planuotas tik kaip pabandymas, bet viskas pavyko taip gerai, kad pats nekantrauja, kada galės su gerbėjais susitikti ir kituose miestuose, pradedant Londonu, kur keliaus jau balandžio mėnesį, tęsiant Kaunu ir Klaipėda bei neatmetant galimybės suorganizuoti turą ir po kitus miestus. „Labai geras jausmas suprasti, kad su savo mintimis ir požiūriu esi toks ne vienas. Mūsų yra daug, kurie gyvena panašiai“, – pasakojo Rolandas. „Kažkas klausė, ar mums apsimoka visa tai daryti. Mes darome ne dėl to, kad apsimokėtų, o dėl to, kad mums smagu. Ir darysime tol, kol ir jums bus smagu“, – geromis emocijomis po pirmojo „Vėl tie patys” renginio dalinosi podkasto vedėjai.

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama