Podiumu žengusi Milana Jašinskytė: „Apsipirkinėjimas man yra labiausiai varginantis užsiėmimas gyvenime“

Milana Jašinskytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-10 13:03
Penktadienio vakarą šokėja Milana Jašinskytė vienam vakarui tapo modeliu ir kartu su kitais žinomais šokėjais ir pramogų pasaulio atstovais pristatė prancūzų liukso klasės ženklo „Faconnable“ kolekciją „Riviera“.

„Man kur kas paprasčiau yra šokti ir patirties šokių aikštelėje turiu daugiau nei ant podiumo. Mano kaip modelio karjera dažniausiai baigiasi fotosesijomis, todėl žengti podiumu man yra gan sudėtinga. Todėl ir kojos dreba ne mažiau nei einant šokti. Tikrai laisvai nesijaučiu ir nemanau, kad tinkamai moku pristatyti drabužį kaip tai daro profesionalūs modeliai, nes jie tai daro nuolatos, toks jų darbas“, – portalui Žmonės.lt teigė šokėja.

Milana prisipažino, kad beveik neskiria laiko spintos atnaujinimui. Moteris prisipažino, kad labiausiai varginantis užsiėmimas gyvenime – apsipirkinėjimas. Tai yra ne tik drabužių apsipirkinėjimas, bet ir namų apyvokos daiktų, todėl tam M.Jašinskytė skiria laiko minimaliai. „Kalbant apie drabužius, turiu tris pagrindines parduotuves, kuriose lankausi. Tiesiog ateinu ten ir apsiperku. Visada vadovaujuosi savo skoniu besirinkdama naujus apdarus, nes dažniausiai net neturiu žalio supratimo, kas yra madinga. Kartais naujomis tendencijomis domiuosi priverstinai, kad neatitolti nuo mados. Esu pakankamai konservatyvi rinkdamasi drabužius, todėl pro šalį prašauti yra sunku. Mėgstu eleganciją, paprastumą ir neryškias spalvas“, – atviravo visada gražiai renginiuose ir ant parketo atrodanti Milana.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žinoma šokėja dėvi 34 dydžio drabužius, tačiau teigė nesusidurianti su sunkumais randant sau tinkamo dydžio drabužius. Anot jos, lietuvaitės yra gana smulkios, todėl tokio dydžio parduotuvėse beveik visada galim rasti. Tik šį sezoną M.Jašinskytė susidūrė su problema, kuomet nerado reikiamo dydžio kelnių. Problema buvo greitai išspręsta – reikėjo nuvykti tik į kitą prekinio ženklo parduotuvę.

Paklausta, ar teikia pirmenybę dizainerių ir garsių prekinių ženklų gaminiams, Milana kalbėjo: „Manau, kad natūralu, kuomet gerėjant gyvenimo sąlygoms, žmonės labiau vertina išskirtinumą. Šiuo gyvenimo etapu aš renkuosi nebūtinai dizainerių kurtus drabužius. Taip pat nemėgstu masinės gamybos produktus, kurie yra gaminami Kinijoje. Pirmenybę teikiu europietiškai prekei. Jokių individualių užsakymų pas dizainerius neužsisakau.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai