Podiumu pirmąjį kartą žengusi Monika Šalčiūtė išdavė, kas ją paskatino sužibėti kitokiame amplua

Mon
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą didžėjaus Sezerio Sayliko-Sezzy sužadėtinė Paula Poderytė pristatė naują iškilmingų suknelių kolekciją. Prabangus vakaras vyko Trakų pilyje. Tarp jau žinomų manekenių pasirodė ir Monika Šalčiūtė, kuri podiumu žengė pirmąjį kartą.

„Vaikystėje teko demonstruoti drabužėlius. Tada nesiskyriau nei savo ūgiu, nei kūno sudėjimu. Pasirodyti šiandien – tikras iššūkis. Niekada neįsivaizdavau savęs modelio amplua, tačiau pažiūrėsime“, - Žmonės.lt pasakojo Monika.

Monika Šalčiūtė

Socialinių tinklų žvaigždė atskleidė, kad paskutiniu metu labai daug dėmesio skiria savo išvaizdai. Su svoriu M. Šalčiūtei tikrai tenka pakovoti. Mažo ūgio mergina stengiasi valgyti kuo mažesnėmis porcijomis, atsisako greito maisto.

„Piktnaudžiauti kaloringu maistu sau leidžiu labai retai. Daug sportuoju, šoku. Norint išlaikyti liekną figūrą – aktyvi fizinė veikla man būtina.“

Žmonės.lt M. Šalčiūtė pakomentavo ir savo sprendimą, kelios dienos prieš pasirodant fotografams ir žiniasklaidai, savo gerbėjų paprašyti, kad jie patartų, ar jai, nedidukei merginai, galima žengti podiumu. Tą ji padarė internete.

Monika Šalčiūtė
Monika Šalčiūtė

„Norėjau pažiūrėti žmonių reakciją. Juk nesu profesionalus modelis ir dažnai nesulaukiu tokių kvietimų. Suknelė, kurią šiandien demonstruoju, man labai graži. Ji puošta kristalais ir prabangiais karoliukais. Su tokia eičiau į bet kokį vakarėlį. Naktiniam klubui gal ir netinkama, tačiau su drabužiu daug kur nustebintum."

M. Šalčiūtė atskleidė, kad šį vakarą su kitomis žymiomis moterimis podiumu žengti ją paskatino ir dizainerės Paulos Poderytės supratingumas. „Nebuvo taip, kad man kažkas paduotų drabužį ir sakytų, jog būtent šį vilkėsi tu. Paprašiau Paulos, kad ir man leistų apžvelgti sukneles, tad tai, ką matote ant mano kūno –abiejų sprendimas.“

Monika Šalčiūtė

Iškilmingo vakaro metu su Monika Šalčiūte pasirodė ir profesionalus modelis Solveiga Mykolaitytė, verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel, verslininkė Inga Stumbrienė ir kitos žymios damos.

Paula Poderytė Trakuose pristatė vakarinių suknelių kolekciją (104 nuotr.)
+98

Skaitykite daugiau