„Vyro po padu“ premjera sudomino garsenybes, tarp svečių – po ligos atsigavęs Saulius Siparis

Ineta Stasiulytė, Saulius Siparis, Irena Starošaitė ir Linas Ryškus, Gabrielė Martirosianaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-10 20:25
Ketvirtadienio vakarą kviestinė publika Vilniuje rinkosi į paskutinę šio sezono premjerą „Domino“ teatre. Kosto Smorigino režisuota komedija „Vyras po padu“, pastatyta pagal pasaulyje pripažinto komedijos meistro Miro Gavrano pjesę, buvo viena labiausiai laukiamų ir intriguojančių premjerų profesionaliame komedijos teatre.

„Šis pastatymas ypatingas netradicine jausmine išraiška. Tiek komiškumas, tiek dramatiškumas šiame spektaklyje perteikiamas ne tik siužeto linijomis ir dialogais, bet ir iškalbingais aktorių judesiais, jautria garso bei šviesos sinteze. Tikiuosi, kad visa tai, kuo pripildėme šią tradicinę teatro komediją, sukurs ypatingą reginį ir įspūdį“, – sako komedijos „Vyras po padu“ režisierius Kostas Smoriginas.  

Įtraukiančios komedijos premjeros nepraleido Gabrielė Martirosianaitė, Renata Norvilė, Redita Dominaitytė, Tadas Gryn, Ramūnas Sicėnas, Adolfas Verčeskis, Agnė Šataitė, Rūta Mazurevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Vitalija Mockevičiūtė, Irena Starošaitė, Baiba Serdiukė, Sakalas Uždavinys, Mantas Vaitiekūnas, Linas Ryškus, Jonas Braškys, Kristina Kaikarienė ir daugelis kitų.

Tarp žiūrovų taip pat buvo galima išvysti ir kino filmo „Kaip pavogti žmoną“ kūrybinę grupę – šis filmas Lietuvoje pastatytas pagal tą pačią „Vyras po padu“ teatro pjesę, adaptavus ją kino ekranui.

Premjeros nepraleido ir „Domino“ teatre vaidinantis Saulius Siparis. Tiesa, šį kartą po ligos atsigavęs aktorius buvo žiūrovas.

Vasario mėnesį Saulius Siparis tiesiai iš teatro užkulisių buvo išvežtas į ligoninę

„Puikiausiai jaučiuosi, sveikesnis nei buvau“, – Žmonės.lt sakė Saulius Siparis.

Aktorius pasakojo, kad į teatrą kaip žiūrovas ateina dažnai – jam įdomu vertinti kolegų darbą: „Šįkart, manau, kad bus faini žmonės, Kostas bus ką nors gero sudėliojęs. Bus geras vakaras.“

S.Siparis po ligos jau ir pats grįžo į sceną. „Po to įvykio vaidinau keturiuose spektakliuose. Viskas gerai“, – patikino aktorius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pjesė „Vyras po padu“ parašyta pasaulyje pripažinto ir teatro komedijos autoritetu laikomo Miro Gavrano. Šio kroatų dramaturgo ir rašytojo kūriniai išversti į 35 kalbas, o spektakliai pagal jo pjeses pastatyti daugiau negu 200 pasaulio teatrų. Žiūrovai Lietuvoje jau pažįstami su M.Gavrano kūryba – pagal jo pjesę „Domino“ teatre pastatyta komedija „Mano žmonos vyras“, kurią taip pat režisavo Kostas Smoriginas, jau 6 metus yra viena populiariausių komedijų Lietuvoje.

Paskutinė profesionalaus komedijos teatro šio sezono premjera „Vyras po padu“ pasakoja apie painiavą žmonių širdyse, kurią sukėlė apmaudi teisėsaugos klaida, tarpusavio nepasitikėjimas ir nusivylimas. Visgi, tikra meilė ir vėl įrodo savo tiesą – nepaisant senaties termino, ji nesurūdys ir nugalės visus sunkumus.  

Spalvingus personažus, išgyvenančius visą amplitudę jausmų, šiame spektaklyje kuria profesionalūs scenos aktoriai: Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Mantas Vaitiekūnas, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė ir Evaldas Jaras. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama