Po žinučių skandalo Amena Khan pasitraukia iš „L'Oreal“ reklaminės kampanijos

„L'Oreal“ reklama / "L'Oreal" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 18:34
Ar matėte šią neseniai Jungtinėje Karalystėje pasirodžiusią „L'Oreal“ plaukų priežiūros produktų reklamą, kurioje britų grožio tinklaraštininkė Amena Khan dėvi hidžabą? Šių reklamų daugiau nebebus. Amena pasitraukia iš šio prekės ženklo reklaminės kampanijos, nes jos žinutės, parašytos 2014, žmonių buvo sukritikuotos kaip nuteikiančios prieš Izraelį.

Praėjusią savaitę A. Khan labai džiaugėsi pasirodžiusia reklamos kampanija – ji buvo pirmoji moteris, kuri plaukų priežiūros produktų reklamoje dėvi hidžabą. Juk tai, ką ji reklamuoja, buvo uždengta.

Tačiau teigiama žmonių reakcija pasikeitė, kai jie atkapstė, ką ji rašė prieš beveik ketverius metus tviteryje. Izraelį ji pavadino „neteisėta“ ir „žiauria valstybe“. Moteris viską ištrynė ir teigė, kad „tai nereprezentuoja harmonijos, kurios ji siekia“. Taip pat atsiprašė tų, kuriuos tai įskaudino.

„Su giliu liūdesiu nusprendžiau atsitraukti iš šios kampanijos, nes dabartiniai pokalbiai, kurie supa ją, atitraukia nuo teigiamų ir svarbių dalykų, kuriuos reklama reprezentuoja“, – savo instagramo paskyroje parašė tinklaraštininkė.

Kaip BBC šią situaciją pakomentavo „L'Oreal Paris“ atstovas spaudai, „Mes vertiname, kad Amena atsiprašė už savo žinučių turinį ir skriaudą, kurią jos sukėlė. „L’Oreal Paris“ yra įsipareigojusi toleruoti ir gerbti visus žmones. Mes sutinkame su jos sprendimu pasitraukti iš reklaminės kampanijos.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai