Po žinios apie skyrybas Scarlett Johansson su vyru lyg niekur nieko pasirodė parodos atidaryme

Scarlett Johansson ir Romainas Dauriacas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 15:26
Trečiadienį pramogų pasaulį apskriejo žinia, kad subyrėjo Holivudo žvaigždės Scarlett Johansson (32 m.) santuoka su prancūzų žurnalistu Romainu Dauriacu, tačiau vakare jiedu lyg niekur nieko kartu dalyvavo parodos atidaryme Niujorke.

Apie poros skyrybas pirmasis paskelbė „People“, kurio cituojamas šaltinis patvirtino, kad Scarlett Johansson ir Romainas Dauriacas skirtingais keliais pasuko dar praėjusią vasarą.

Vėliau „Us Weekly“ iš kitų šaltinių sužinojo, kad skyrybų iniciatorė buvo Scarlett Johansson, tačiau ji su savo dukters tėvu ir toliau palaiko draugiškus santykius.

Pati aktorė fakto apie skyrybas nekomentavo, tačiau tos dienos rytą buvo nufotografuota plačiai besišypsanti ir be vestuvinio žiedo.

O tos pačios dienos vakarą Scarlett Johansson ir Romainas Dauriacas lyg niekur nieko kartu dalyvavo vienos parodos atidaryme Niujorke. Scarlett, beje, ir čia buvo be vestuvinio žiedo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Renginyje aktorė neatviravo apie savo santykių statusą, tad kol kas liko neaišku, ar pasklidusios kalbos apie skyrybas tebuvo laužtos iš piršto, ar Scarlett su Romainu yra viena iš tų porų, kurios net ir išsiskyrusios nevengia vienas kito draugijos.

15min primena, kad 2012 metų rudenį susipažinusi pora po metų draugystės susižadėjo. 2014-ųjų rugsėjį jiedu susilaukė dukters Rose Dorothy (2 m.), o po mėnesio slapta susituokė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Scarlett Johansson užėmė pirmą vietą didžiausią pelną nešančių aktorių sąraše

TAIP PAT SKAITYKITE: Dieviškoji proporcija: 10 pačių gražiausių garsenybių veidų pasaulyje

Žmonės.lt