Po žinios apie nepagydomą ligą Aleksandro Ivanausko-Faros gyvenime – ekstremalūs pokyčiai

Aleksandras Ivanauskas-Fara / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-09 10:42
„Lietuvos balso“ mokytojas ir grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara atskleidė liūdną žinią – dainininkas serga sunkia ir nepagydoma liga. Prieš keletą metų A.Ivanauskas pasijuto labai blogai: darėsi silpna, pakilo kraujospūdis. Dainininkas vos bepastovėjo ant scenos. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad kultinės grupės lyderis serga sunkia cukraligės forma.

„Kai man pasakė, aš nieko nežinojau apie tą ligą, tai buvo šokas, paskui pradėjau domėtis, skaityti internete, pradėjau specialią literatūrą skaityti ir supratau, kad nieko čia baisaus. O kai pakalbėjau su gydytojais, pasirodo, kad pusė Lietuvos serga“, – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą pasakos A.Ivanauskas.

Dainininkas laidoje sakys, kad reikia priprasti prie naujo gyvenimo

„Aišku, spalvotų gėrimų su saldikliais – kategoriškai ne, negalima niekaip. Energiniai gėrimai – niekaip, kokakola – niekaip. Mano gėrimas dabar yra vanduo, daugiau nieko. Be to, alkoholinių gėrimų nei saldžių, nei spalvotų – jokių negaliu“, – kalbėjo A.Ivanauskas.

Aleksandras buvo didelis skanėstų mėgėjas. Cepelinai, vėdarai, kepsniai, spirgai, pyragai, tortai ir bandelės buvo mėgstamiausi dainininko patiekalai. 

Klubo NOX nuotr.
Klubo NOX nuotr.

„Visiškai atsisakau riebaus maisto, kiaulienos. Tokių patiekalų kaip cepelinai irgi nevalgau. Riebių padažų su spirgais ir grietine irgi negaliu valgyti“, – apie dabartinį gyvenimą sakė A.Ivanauskas.

Gydytojai taip pat atlikėjui liepė sportuoti: „Gyvenimo taisykles reikia keisti. Aišku, geriausia yra sportuoti, jeigu leidžia raumenys, leidžia amžius. Kažką bandau daryti.“

Visą interviu su grupės „Rondo“ lyderiu žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2 per LNK.

Klubo NOX nuotr.
Klubo NOX nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai