Po vyro mirties gatvėje likusi moteris artimųjų užuojautos nesulaukia

TV Pagalba / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-10 13:27
Reginos istorija šokiruoja: sulaukusi 65-erių moteris palaidojo vyrą ir staiga atsidūrė gatvėje. Be pinigų, be pastogės... „Daugiau neturiu į ką kreiptis, kad padėtų tetai. Regina neturi kur gyventi. Taip pat neturi nė cento kišenėje, tik lazdą rankoje“, – „TV pagalbos“ žurnalistei Sandrai Žutautienei paskambinusi pasakojo Giedrė, Reginos dukterėčia.

Regina pateko į užburtą ratą: galėtų išsinuomoti būstą, tačiau neturi pinigų, o senatvės pensijos negauna dėl to, kad neturi namų ir deklaruotos gyvenamosios vietos.

Giedrė Sandrai papasakoja, kad Regina turi seserį Nidą, kuri gyvena tėvų paliktoje troboje. Tačiau į gatvę išmestai moteriai kampo ten kažkodėl neatsiranda. Net laikinai. Nuvykus į Nidos namus, įvykiai pasisuka netikėta linkme.

„Mus pasitiko Nidos vyras Juozapas. Svainis neapsidžiaugė pamatęs Reginą, tačiau iš kiemo neišvijo ir netgi pakvietė vidun“, – pasakoja gelbėtoja Sandra. Juozapui vos širdis nesustojo išgirdus, kad Regina jį ir jo žmoną Nidą kaltina beširdiškumu – neva jie vargšės giminaitės nepriima po savo stogu. „Svainiui užvirė kraujas klausantis Reginos skundų. Tarp giminaičių įsiplieskė aršus konfliktas ir jau galvojau, kad vienas kitam jie kibs į atlapus“, – sakė Sandra.

Kuo baigsis giminaičių konfliktas ir kodėl įsiutusi Regina mes sesers vyrui piktą linkėjimą: „Švogeri, nusprok!“?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai